vasárnap, 18 október 2020 20:40

Bodysport Kupa, 2020.10.10. végeredmények

Írta:
Értékelés:
(0 szavazat)

Rendkívül színvonalas verseny volt, népes kategóriákkal, remek versenyzőkkel.

Végeredmények:

Bodysport Tehetség Kutató

Budapest, 2020 október 10.

 

 

Junior testépítés (24 év alatt)

 

  1. 4 Balog Ádám               BoniBuildig
  2. 40 Liszkai Máté               Krikkó Team
  3. 15 Bicsei László              Jenei Team
  4. 116 Koczfán Ádám           egyéni
  5. 131 Zongor Zalán              egyéni
  6. 138 Zigo Zsombor             egyéni

 

Testépítés (24 év felett)

 

  1. 31 Kökény József            Cutler
  2. 108 Ousama Ahmed          Vida Fitness
  3. 24 Balázs Attila               egyéni
  4. 92 Csipai Gábor              Vida Fitness
  5. 29 Pálinkás Szabolcs       egyéni
  6. 101 Kuvik Krisztián          Cutler Győr
  7. 36 Kiss Sándor                egyéni
  8. 43 Veligdán Péter            Hammer Team
  9. 25 Amir Addadi              egyéni

 

Testépítés abszolút bajnok

 

  1. 4 Balog Ádám               BoniBuildig

 

Klasszikus Testépítés

 

  1. 177 Varga Csaba                Kishonti Team
  2. 48 Tamás Alex                 Lucsenkó Team
  3. 41 Tamás Lajos               egyéni
  4. 119 Rodé Péret                  Lantos Jhonny Fitness
  5. 37 Török Ferenc              egyéni
  6. 116 Koczfán Ádám           egyéni
  7. 7 Bodnár Abdrás           egyéni
  8. 9 Széles Vilmos            Predator Gym

 

Mens Physic

 

  1. 23 Boros Márk                 Lelki Team
  2. 185 Gebei Erik                  Szakács Team
  3. 20 Varga Bence               egyéni
  4. 35 Vojtkó Zoltán              Arnold Team
  5. 50 Tóth Zs. János            Fister Team
  6. 80 Fodor László               Lekli Team
  7. 6 Vitáris Ádám              egyéni
  8. 118 Sülyi Viktor                egyéni
  9. 16 Kosztya Henrik           egyéni
  10. 28 Dancs Péter                egyéni

 

Bikini modell -165cm

 

  1. 68 Rimóczi Orsolya          Vida Fitness
  2. 111 Meleg Krisztina           Black Squad
  3. 146 Kulcsár Blanka            egyéni
  4. 26 Orbán Dominika         Kiss Virág Team
  5. 62 Simó Vivien    
  6. 67 Lord Beáta                  Lekli Team
  7. 13 Nagy Katalin               Kiss Virág Team
  8. 51 Fábián Zsanett            Vida Fitness
  9. 109 Veszprémi Nikolett      Kiss Virág Team
  10. 88 Hornyák Bianka          Lekli Team
  11. 22 Szabó Hajnalka           egyéni
  12. 33 Pittner Petra               egyéni
  13. 86 Pankotai Alexandra    egyéni
  14. 94 Darida ldikó    
  15. 95 Barna Beatrix             egyéni
  16. 107 Eszenyi Dóra               Lekli Team
  17. 124 Meszes Vivien             Lekli Team
  18. 133 Kovács Dalma             egyéni
  19. 135 Módis Melánia           egyéni
  20. 144 Rávz Barbara              Cutler Veszprém

 

Bikini modell +165cm

 

  1. 75 Kazány Lilla               Lekli Team
  2. 103 Hécz Noémi                Győri Cutler
  3. 125 Ötvös Bianka              Kiss Virág Team
  4. 139 Takács Krisztina         Mészáros Team
  5. 183 Sós Csenge                 egyéni
  6. 57 Hardi Andrea 
  7. 78 Terényi Dóra              Lekli Team
  8. 81 Zsigray Erika              Lekli Team
  9. 142 Vona Boglárka            egyéni
  10. 97 Tesch Zsanett 
  11. 14 Béri Zsófia                 Kiss Virág Team
  12. 44 Fülöp Diána                egyéni
  13. 56 Kiss Erzsébet 
  14. 59 Barnáné Gunther Annamária 
  15. 64 Háry Anikó    
  16. 65 Németh Ágnes           
  17. 71 Dobisz Diána              Lekli Team
  18. 82 Tischler Nikolett        Lekli Team
  19. 83 Halasi Kovács Kinga  egyéni
  20. 84 Bari Kerepesi Kati     Lekli Team
  21. 89 Koszova Tünde          Lekli Team
  22. 96 Berényiné Kirilla Kinga        
  23. 127 Szőlőskei Adrienn      egyéni
  24. 130 Mucsi Rebeka             Ocsovszki Team
  25. 181 Joos Laura                  Románia

Sport modell -165cm

 

  1. 147 Kocsis Kajaki Erika    Gorillaz Body an Power Team
  2. 69 Lackó Anett                Vass Team
  3. 176 Dobsonyi Rita            egyéni
  4. 21 Nagy Mária Tünde     egyéni

 

Sport modell +165cm

 

  1. 70 Marcz-Zellei Tünde     Simon Team
  2. 32 Mészáros Éva              egyéni
  3. 140 Szegedy           Laura   egyéni

 

Fitness Shape

 

  1. 61 Ormos Kata     egyéni

 

Wellness Modell Anyuka

 

  1. 99 Bondor-Virág Nikolett
  2. 98 Nagyné Bálint Brigitta

 

Fitness Modell Anyuka -35

 

  1. 62 Simó Vivien
  2. 57 Hardi Andrea
  3. 60 Radicsné Kotvics Orsolya
  4. 91 Darukáné Homoróczki Emese

 

Fitness Modell Anyuka -40

 

  1. 70 Marcz-Zellei Tünde     Simon Team
  2. 84 Bari Kerepesi Kati       Lekli Team
  3. 65 Németh Ágnes           
  4. 32 Mészáros Éva              egyéni

 

Fitness Modell Anyuka +40

 

  1. 19 Répásné Schof Zita     egyéni
  2. 22 Szabó Hajnalka           egyéni
  3. 64 Háry Anikó       egyéni
  4. 93 Dudás Erika     egyéni
  5. 114 Tóthné Egedi Andrea  egyéni
  6. 94 Darida Ildikó    egyéni
  7. 69 Lackó Anett     Vass Team
  8. 21 Nagy Mária Tünde      egyéni
  9. 49 Szekeres Beatrix         egyéni
  10. 176 Dobsonyi Rita egyéni
  11. 56 Kiss Erzsébet   egyéni
  12. 1 Alexinné Tóth Katalin egyéni
  13. 59 Barnáné Gunther Annamária egyéni
  14. 96 Berényiné Kirilla Kinga           egyéni

 

Fitness Modell Anyuka Pro

 

  1. 46 Papp Andrea               Szakács Team
  2. 55 Andi Diána                  egyéni
  3. 61 Orvos Kata                  egyéni
  4. 73 Ocsovszkyné Petrov Katalin   egyéni
  5. 112 Siska Fruzsina             egyéni
  6. 95 Barna Beatrix             egyéni
  7. 12 Deákné Szilágyi Rita   egyéni
  8. 97 Tesch Zsanett              egyéni
  9. 136 Eigner Viktória            egyéni

 

 

Bodysport Nyílt Kupa

Kvalifikáció

 

Junior testépítés (24 év alatt)

 

  1. 42 Füstös Tamás              Kokovai Team
  2. 4 Balog Ádám                BoniBuildig
  3. 108 Ousama Ahmed          Vida Fitness
  4. 128 Koczfán Balázs            egyéni

5          145      Vékony Norbert          Hammer T.

 

 

Fitness figure, (40 év alatt)

 

  1. 8 Adrianna Petróczi       egyéni

 

Fitness figure, (40 év felett)

 

  1. 113 Sebestyén Ágnes        Vida Fitness
  2. 102 Pápai Renáta   Cutler Győr
  3. 74 Harkai Franciska         Vida Fitness
  4. 176 Dobsonyi Rita egyéni

 

Fitness figure, (Abszolút)

 

1          8          Adrianna Petróczi       egyéni

 

 Masters testépítés 40 év felett

 

  1. 77 Földvári Attila Vida Fitness
  2. 120 Takács Zoltán  Lantos Jhonny Fitness
  3. 105 Pálházy István Vida Fitness
  4. 52 Hermino Deniz            Vida Fitness
  5. 184 Langráf Zsolt   Fitness Vitál
  6. 45 Baráth György egyéni
  7. 3 Schalli Zoltán  Fitness 2000
  8. 39 Marcsinyi János          BoniBuilding
  9. 41 Tamás Lajos    egyéni
  10. 117 Orián Csaba    Fitness 2000
  11. 119 Rodé Péret      Lantos Jhonny Fitness
  12. 43 Veligdán Péter Hammer Team
  13. 79 Suhajda Zoltán            Vida Fitness

 

 

 Masters testépítés 50 év felett

 

  1. 52 Hermino Deniz            Vida Fitness
  2. 39 Marcsinyi János          BoniBuilding
  3. 117 Orián Csaba                Fitness 2000
  4. 122 Román Tibor               Vida Fitness
  5. 17 Palásti Gábor              egyéni
  6. 180 Marius Hutiu               Románia

 

 

Masters testépítés 60 év felett

 

  1. 17 Palásti Gábor              egyéni
  2. 66 Medek Tibor               Vida Fitness
  3. 182 Leoveánu Ioan Constantin      egyéni
  4. 87 Váradi József               Vida Fitness
  5. 148 Somogyi Otto              Vida Fitness

 

Klasszikus testépítés -175cm

 

  1. 10 Szabó László               Jenei Team
  2. 41 Tamás Lajos                egyéni
  3. 5 Lakatos Tamás            Lantos Jhonny Fitness

 

Klasszikus testépítés +175cm

 

  1. 129 Vavika Péter                egyéni
  2. 110 Hruska Zsolt                egyéni
  3. 177 Varga Csaba                Kishonti Team
  4. 108 Ousama Ahmed          Vida Fitness
  5. 100 Horváth Norbert         Vida Fitness
  6. 48 Tamás Alex                 Lucsenkó Team
  7. 119 Rodé Péret                  Lantos Jhonny Fitness

 

Klasszikus testépítés abszolút

 

  1. Vavika Péter egyéni

 

 

Mens Physique -175

 

  1. 23 Boros Márk                 Lelki Team
  2. 30 Zelei Gábor                 Gerlai Team
  3. 50 Tóth Zs. János             Fister Team
  4. 6 Vitáris Ádám               egyéni
  5. 80 Fodor László               Lekli Team

 

Mens Physique +175

 

  1. 27 Győri Tamás                Krikkó Team
  2. 90 László Tamás              Lekli Team
  3. 35 Vojtkó Zoltán              Arnold Team
  4. 20 Varga Bence               egyéni

 

Mens Physique abszolút

 

23        Boros Márk                 Lelki Team

 

Bikini modell 165 cm alatt

 

  1. 85 Germán Andrea          Szakács Team
  2. 76 Urbán Terézia             Vida Fitness
  3. 68 Rimóczi Orsolya          Vida Fitness
  4. 121 Ihász Vivien                 Vida Fitness
  5. 111 Meleg Krisztina           Black Squad
  6. 67 Lord Beáta                  Lekli Team
  7. 123 Pozsák Zsanett            Lengyel Vivi Team
  8. 54 Zsadányi Regina         egyéni
  9. 146 Kulcsár Blanka            egyéni
  10. 26 Orbán Dominika         Kiss Virág Team
  11. 13 Nagy Katalin               Kiss Virág Team
  12. 51 Fábián Zsanett            Vida Fitness
  13. 88 Hornyák Bianka          Lekli Team
  14. 107 Eszenyi Dóra               Lekli Team
  15. 109 Veszprémi Nikolett      Kiss Virág Team
  16. 124 Meszes Vivien             Lekli Team
  17. 132 Zala Ágnes                  Arnold Team
  18. 135 Módis Melánia           egyéni
  19. 137 Sárkány Kincső            egyéni

 

Bikini modell 165 cm felett

 

  1. 75 Kazány Lilla                 Lekli Team
  2. 55 Andi Diána                  Palatinus Team
  3. 103 Hécz Noémi                Győri Cutler
  4. 183 Sós Csenge                 egyéni
  5. 139 Takács Krisztina          Mészáros Team
  6. 125 Ötvös Bianka              Kiss Virág Team
  7. 14 Béri Zsófia                  Kiss Virág Team
  8. 71 Dobisz Diána               Lekli Team
  9. 78 Terényi Dóra               Lekli Team
  10. 83 Halasi Kovács Kinga    egyéni
  11. 142 Vona Boglárka            egyéni
  12. 81 Zsigray Erika               Lekli Team
  13. 82 Tischler Nikolett          Lekli Team
  14. 84 Bari Kerepesi Kati       Lekli Team
  15. 89 Koszova Tünde            Lekli Team
  16. 97 Tesch Zsanett              egyéni
  17. 181 Joos Laura                  Románia

 

Bikini modell abszolút

 

85        Germán Andrea          Szakács Team

 

 

Sportmodell 165cm alatt

 

  1. 112 Siska Fruzsina             egyéni
  2. 147 Kocsis Kajaki Erika      Gorillaz Body an Power Team
  3. 132 Zala Ágnes                  Arnold Team

 

Sportmodell 165cm felett

 

  1. 70 Marcz-Zellei Tünde     Simon Team
  2. 140 Szegedy Laura            egyéni

 

Sportmodell abszolút

 

112      Siska Fruzsina             egyéni

 

 

Fitness Shape

 

  1. 104 Mikó Henriett             Cutler Győr
  2. 61 Orvos Kata     
  3. 74 Harkai Franciska         Vida Fitness
  4. 134 Debreceni Anikó         Kokovai Team

 

Testépítés -172cm

 

  1. 2 Horváth István            Krikkó Team
  2. 126 Deák István                 Vida Fitness
  3. 120 Takács Zoltán  Lantos Jhonny Fitness
  4. 105 Pálházy István             Vida Fitness
  5. 45 Baráth György            egyéni
  6. 29 Pálinkás Szabolcs        egyéni
  7. 47 Halász Barnabás         egyéni

 

 

Testépítés -179cm

 

  1. 115 Páldi Gábor                 egyéni
  2. 11 Tóth Péter                   egyéni
  3. 3 Schalli Zoltán              Fitness 2000
  4. 101 Kuvik Krisztián            Cutler Győr
  5. 34 Bogár Tamás               egyéni
  6. 38 Szilágyi Vilmos            egyéni

 

 

Testépítés +179cm

 

1          77        Földvári Attila Vida Fitness

2          129      Vavika Péter                Vida Fitness

3          110      Hruska Zsolt                egyéni

4          184      Langráf Zsolt   Fitness Vitál

5          100      Horváth Norbert         Vida Fitness

6          108      Ousama Ahmed          Vida Fitness

7          92        Csipai Gábor   Vida Fitness

8          79        Suhajda Zoltán            Vida Fitness

 

Testépítés abszolút

 

1          53        Kohári Richárd            Vida Fitness

2          2          Horváth István            Krikkó Team

3          77        Földvári Attila             Vida Fitness

4          115      Páldi Gábor                 egyéni

5          126      Deák István                 Vida Fitness

6          129      Vavika Péter                Vida Fitness

7          11        Tóth Péter                   egyéni

Gratulálok az összes versenyzőnek!

Vida Zoltán

Megjelent: 197 alkalommal