2015. december 04., péntek 10:14

NAC Universum 2015, végeredmények

Írta: 
Értékelés:
(0 szavazat)
Népes és erős mezőny jellemezte az idei NAC Universumot, ahol a magyar versenyzők remekül helyt álltak.
Az országokat tekintve változatlanul az elitbe tartozunk, de idén sajnos nem mi voltunk a legjobbak.
Íme, a végeredmények:
Overall Winners
Body Overall
Dani Kaganovich (ISR)

Figure Overall
Judit Palecian (HUN)

Athletic Overall
Boby Dilan (GER)

Bikini Shape Overall
Liga Leite (LAT)

 
Bikini Shape 30+
1.     Inna Nauroth     GER
2.     Maria Jesus Mesa     ESP
3.     Margarita Veverica     LAT
4.     Hanna Synelnykova     UKR
5.     Charmaine Aguilar     GER
6.     Lussi Tichmann     ISR
7.     Claudia Martinez     ITA
8.     Zsanett Kaszonyi     HUN
9.     Aurelie Sibileau     BEL
10.     Elena Frenkel     ISR
             
      out of Top 10:
Milena Micco (ITA), Melody Lenng (NZL), Anita Wright (GBR), Lior Dovzhenko (ISR), Jessica Blei (GER), Sandrine Rey (FRA), Elisa Maffini (ITA), Izabela Olszewska (POL), Ruth Aleksyeyenko (ISR)      

 
Bikini Shape
1.     Liga Leite     LAT
2.     Aiste Zilinskiene     LIT
3.     Olena Dryndina     POL
4.     Madara Mazversite     RUS
5.     Anna Vlasova     RUS
6.     Renata Kiss     HUN
7.     Aline Elkin     ISR
8.     Antonina Semykina     RUS
9.     Carmen Garcia     ESP
10.     Melina Matz     GER
             
      out of Top 10:
Selma Boundgia (FRA), Kitti Madarasz (HUN), Feruza Urazova (LVA), Judith Kästle (GER), Kinga György (HUN), Inna Adonina (UKR), Neda Zeller (BEL), Olga Shestopalova (ISR), Kimberley Banfield (GBR), Natalia Davydova (RUS), Csilla Kalman (HUN), Jessica Solari (ITA), Sabrina Dilloe (NLD), Olesja Smirnoffa (GER), Betül Kiran (NLD), Laima Lace (LVA), Roberta Mari (ITA), Klementina Kevehazy (HUN), Nelly Nicolas (GER), Simona Birzyte (LTU), Amandine Delacroix (FRA), Aurika Veverica (LVA), Sandra Schultheis (GER), Dina Sibatrova (RUS), Loerdana Milani (ITA), Veronika Dolgina (LVA)      

 
Ms. Fitness
1.     Marina Yakubova     GER
2.     Hazel Orac     TRNC
3.     Sabrina Pahl     GER

 
Men's Physique
1.     Pascal Buchen     GER
2.     Cervat Yildiz     TRNC
3.     Timo Tonndorf     GER
4.     Eloy Gonzalez     ESP
5.     Clement Lafron     FRA
6.     Amro El Erian     GER
7.     Alexander Fischbach     GER
8.     Mikhail Savelyev     ISR
9.     Jairo Rodriguez     ITA
10.     Igor Stolyarchuk     ISR
             
      out of Top 10:
Flavien van der Seyen (LUX), Kleorat Kopiliqi (NOR), Nicolas Kraemer (LUX), Emre Kurubas (TUR), Carlos Santos (LUX), Michael Deryck (BEL), Piotr Pardus (POL), Luca Lisarelli (LUX), Uldis Bauska (LVA), Francesco Guidotti (ITA)      

 
Athletic II
1.     Dietmar Haubold     GER
2.     Andrej Costel Nilgesz     ROM
3.     Anton Hrechaniuk     UKR
4.     Yonatan Elias     ISR
5.     Anthony Saint Auret     FRA
6.     Michel Decolle     BEL
7.     Michal Krajewski     POL
8.     Raul Quel     ESP
9.     Eduardo Carrasos     ESP
10.     Guiseppe Borbone     LUX
             
      out of Top 10:
Jose Anta (FRA), Alper Atas (TUR), Mustafa Behlül (TUR),  Sylvain Cakin (FRA), Jerome Etienne (FRA), Christophe Ouillon (FRA), Spyridon Pallikaras (GRE), Markus Zimmerer (GER)      

 
Athletic I
1.     Boby Dilan     GER
2.     Danil Morozov     RUS
3.     Piotr Wolniak     POL
4.     Vitalijus Smackis     LTU
5.     Didier Cappe     RUS
6.     Antonio Jesus Rodriguez     ESP
7.     Steven Jung     GER
8.     Norbert Horvath     HUN
9.     Renat Pisahov     ISR
10.     Roberto Rodriguez de la Vega     ESP
             
      out of Top 10:
Malte Backmann (GER), Ilias Chrysovergis (GRE) Anders Endresen (NOR), Nicolas Geffroy (FRA), Ronny Höppner (GER),  Alexander Jeppesen (NOR), Andreas Karrasch (GER) Gatis Lacis (LAT), Tehezib Lathiff (NZL),  Raimund Megyeri (GER),  Ruaro Martino (ITA), Mete Gorkem Sahin (TUR), Carlos Sanches (FRA), Daniel Somocyi (HUN), Wawczyniec Staskiewicz (POL)      

 
Ms. Figure Over 40
1.     Judit Palecian     HUN
2.     Manuella Monteiro     FRA
3.     Mariia Tarasova     RUS
4.     Magdolna Nagyne     HUN
5.     Olga Permina     RUS
6.     Filiz Lövenich     GER
7.     Ana Claudia Land     BRA
8.     Janine Haywood     NZL
9.     Tanja van Rooy     BEL
10.     Christielle Elele     FRA
             
      out of Top 10:
Bärbel Bach (GER), Beatrice Baudroit (FRA), Julita Esteban (ESP), Laurence Hahn (FRA), Franciska Harkai (HUN), Helen Kalan (GBR), Andrea Kisnemet (HUN), Liliane Montflor (FRA), Carole Rochont (FRA), Angy Winkelmann (GER)      

 
Ms. Figure
1.     Melanie Kuch     GER
2.     Luliana Florina Lancu     ROM
3.     Demet Karakaya     TUR
4.     Nadezhda Morozova     RUS
5.     Daiva Varneliene     LTU
6.     Ioana-Laura Bahciu Gherasim     ROM
7.     Dijana Huskic     BIH
8.     Kerstin Telker     GER
9.     Elina Gumenuka     LAT
10.     Valentina Tavanti     ITA
             
      out of Top 10:
Sabrina Dilloe (NED), Lucia Garcia (ESP), Anneke Gerdemann (GER), Sina Greis (GER), Evelina Sadauskeite (LTU), Diana Vezauskiene (LTU), Eleni Zavitsanou (GRE)      

 
Body Over 50
1.     Mikhail Bryukhanov     RUS
2.     Claude Payon     FRA
3.     Andru Gertz     GER
4.     Paul Longfield     GBR
5.     José Maria Forte     ESP
6.     Emmanuel Burdairon     FRA
7.     Werner Höh     GER
8.     Aziz Bozkurt     NED
9.     Eric Gerst     BEL
10.     Richard Lugens     BEL
             
      out of Top 10:
Uwe Abend (NED), Sandor Ambrus (HUN), Emmanuel Burdairon (FRA), Oliver Köstler (GER), Serge Lombotte (BEL), Fernando Mera (ESP), Laurent Monnet (FRA), Eduards Sevcenko (LAT), Alon Ben Shahar (ISR), Colin Thomas (GBR), Keith Williams (NOR),      

 
Body Over 40
1.     Zoltan Kosmos     HUN
2.     Michal Pucek     SVK
3.     Maciej Jaskiewicz     POL
4.     Vytautas Sadauskas     LTU
5.     Arturo Serra     ESP
6.     Oleg Minkovskiy     ISR
7.     Theodoros Karagiannis     GRE
8.     Marcel Huth     GER
9.     Alexander Krieger     GER
10.     Rocco Sestito     ITA
             
      out of Top 10:
José Luis Canadas (ESP), Kevin Fraser (GBR), Julian Grishajev (LTU), Frederic Lemaitre (FRA), Matt Rad (NZL), Juan Rodriguez      

 
Juniors
1.     Dani Kaganovich     ISR
2.     András Fister     HUN
3.     Vasileios Vrachnis     GRE
4.     Maksim Buiankin     RUS
5.     Kevin Brucher     GER
6.     Valeri Yushkovetskiy     GER
7.     Burak Avci     TUR
8.     Michael van Elewyck     BEL
9.     Ishay Magzimet     ISR
10.     Juan Manuel Gutierrez     ESP
             
      out of Top 10:
Philippe Agostino (LUX), Marco Chiocciola (ITA), Gilian de Keersmacker (BEL), Oliver Horne (GER), Panagiotis Kontis (GRE), Jesus Moreno Camacha (ESP), Csongor Szikszai (ROM), Florian Villa (LUX)      

 
Ms. Physique
1.     Monia Gioiosa     ITA
2.     Tamazine Danks     GBR
3.     Cristina Trevisan     ITA
4.     Lyudmila Kakaulina     RUS
5.     Sandi Birkett     GBR
6.     Paola Boschero     ITA
6.     Tatiana Tolmakova     RUS
8.     Angelica Raluca     ROM
9.     Danielle Vilrockx     BEL
10.     MArina Putziger     GER
             
      out of Top 10:
Wenche Berger (NOR), Manuela Hanssen (GER), Christine Henwood (NZL), Rita H. Immerstrein (NOR)      

 
Men Body IV
1.     Angel Calderon     ESP
2.     Zsolt Major     HUN
3.     Francisco Iglesias     ESP
4.     Daniel Schmidt     GER
5.     Petr Hruby     GER
6.     Aaron Mwale     GBR
7.     Sylvain Guerinel     LUX
8.     Renaldo Muvadin     NED
9.     Williams Baudroit     FRA

 
Men Body III
1.     Raphael Chevallier     FRA
2.     Bogdan Matesan     ROM
3.     Ugur Sezer     TUR
4.     Roland Kanya     HUN
5.     Daniel J. Smith     GBR
6.     Mesut Yilmaz     TUR
7.     Naim Barhoumi     FRA
8.     Jeremy Grillo     FRA
9.     Istvan Jenei     HUN
10.     Tayfun Yilmaz     TUR
             
      out of Top 10:
Juris Dambitis (LAT), Ingo Gunnarsson (GER), Frank Ibba (FRA), Alexsander Kobylin (RUS), Mikhail Malek (RUS), Grazvydas Narusevicius (LTU), Onur Koc (TUR), Miguel Ramirez (ESP), Andrii Stryhun (UKR), Thierry van Ongeval (BEL), Fedor Zakharov (RUS)      

 
Men Body II
1.     Vladislav Tarabarin     RUS
2.     Christos Pistolas     GRE
3.     David Pascual     ESP
4.     Murat Belen     TUR
5.     Jozsef Bolla     HUN
6.     Emre Yildiz     TUR
7.     Konstantin Bryukhanov     RUS
8.     Serdar Aktolga     TUR
9.     Serhii Drahan     UKR
10.     Henryk Pfeiffer     GER
       
      out of Top 10:
Cristian Carjaliu (ROM), Israel Centeno (ESP), Mario Christalli (ITA),Roman Dobrakowski (GER), Valerii Durmanenko (UKR), Onofre Garrido (ESP)Ömer Güclüer (TRNC), Karol Horvath (SVK), Alexander Mazalrey (FRA), Ufuk Öztürk (TUR), Alex Stolk (NED)

 
Men Body I
1.     Markus Schierloh     GER
2.     Alexander Matveev     ISR
3.     Alexey Zaydlin     ISR
4.     Mike Petro     GER
5.     Albert Ngangue     FRA
6.     André Schreiber     GER
7.     Jurijs Gucans     LAT
8.     Alexandros Belegris     GRE
9.     Karolis Zilinskas     LTU
10.     Imre Bodo     HUN
             
      out of Top 10:
Ersin Adakli (TUR), Ersin Kuruel (TUR), Jack Overberg (NOR), Daniel Somogyi (HUN) Marko Tooming (EST)
Gratulálok minden magyar versenyzőnek!
Vida Zoltán
Megjelent: 1362 alkalommal

Verseny Videók

Sport Modell +165cm - Bodysport Kupa 2016. május 07. - Tehetségkutató

Junior (24 év alatt) Testépítés - Bodysport Kupa 2016. május 07. - Tehetségkutató

Fitness Modell +165cm - Bodysport Kupa 2016. május 07. - Tehetségkutató

Férfi junior testépítés

Fitness Modell -169cm - Bodysport Kupa 2014. október 11. - Kvalifikációs Verseny

Testépítés -179cm - Bodysport Kupa 2014. október 11. - Kvalifikációs Verseny

Kövess Minket!

Bodysport Bodysport Bodysport Bodysport Bodysport Bodysport