2016. október 01., szombat 20:54

Bodysport Kupa, végeredmények

Írta:  vida zoltán
Értékelés:
(0 szavazat)

Az élmény túlságosan friss, beszámolót később írnék.
Jó hangulatú, remek verseny volt, színvonalas mezőnnyel.
Gratulálok a versenyzőknek, és köszönöm mindenkinek, aki bármiben segített.

Végeredmények:

 

Délelőtti Tehetségkutató

Tinédzser testépítés

Hely.  #     Név                              Egyesület

1         66       Kishonti Noel András        Egyéni

2         160    Kisvirág Dániel        Egyéni

3         18       Házse László            Egyéni

Junior testépítés

1         74       Molnár Bence         Cutler Team

2         96       Mag Dávid   Egyéni

3         91       Horváth Olivér       Egyéni

Felnőtt testépítés

1         143    Vajda László            Cutler Team

2         73       Salai Ferenc Egyéni

3         162    Tóth Péter    Mende Fitness

4         75       Bujdosó György     Egyéni

5         81       Zobogi Tamás         Team Bognár

6         8         Orbán Arnold         Mumi Team

7         147    Horváth István       Egyéni

8         133    Dévényi Krisztián   Egyéni

9         131    Bélteczki Norbert  Egyéni

10       95       Kapocs Zsolt            Team Bognár

11       80       Hablicsek Norbert Team Bognár

11       141    Csergő Attila           Egyéni

11       70       Weigl Ádám Egyéni

11       86       Szép Gábor  Egyéni

11       87       Papp Tamás Egyéni

11       93       Keserű Sándor        Egyéni

11       20       Csikós Gábor           Egyéni

Atletic

1         85       Patócs Árpád          Egyéni

2         130    Nyutori Norbert     Kriko Team

3         76       Gábor Ádám           Egyéni

4         83       Fekete Norbert      Egyéni

Fitness  modell -165

1         79       Mozbacher Rita     Egyéni

2         69       Németh Izabella     Team Bognár

3         90       Sági Claudia Egyéni

4         29       Kiszelyné Medovorszky Adrienn          Vida Fitness

5         151    Győző Mariann      Arnold Team

6         148    Csák Tímea  Szakács Team

7         21       Ollári Barbara         Egyéni

8         161    Pocsai Réka Rosta Team

9         71       Kovács Viktória      Egyéni

10       191    Fehér Andrea         Kokó Team

11       89       Dúrján Tarasszár Orsolya           Egyéni

12       25       Tornyossy Henrietta         Egyéni

Fitness modell +165

1         16       Ábrahám Tímea     Vida Fitness

2         33       Sármány Martina  Egyéni

3         183    Nagy Petra   Egyéni

4         10       Nagy Döniz  Egyéni

5         22       Veres Nikoletta      Vida Fitness

6         145    Kovács Adrienn      Egyéni

7         11       Molnár Ágnes         Egyéni

8         47       Ambrus Bedő Hajnalka    Egyéni

9         98       Kállai Etelka Arnold Team

10       82       Molnárné Nikoletta          Egyéni

11       59       Lakatos Natália       Schneider Team

Sport modell -165

1         39       Opre Alida   Egyéni

2         97       Fürdős Enikő           Egyéni

3         129    Ipacs Katalin            Egyéni

4         146    Hajdu Anita Egyéni

5         49       Preznánszky Liliána          Egyéni

6         42       Bronner Valéria     Egyéni

7         50       Szigeti Ágnes           Egyéni

8         14       Dániel Andrea        Egyéni

Sport modell +165

1         55       Kiss Zsuzsanna        Vida Fitness

2         36       Milasin Dorina        Egyéni

 

Fit Modell Anyuka

-30

1         29       Kiszelyné Medovorszky Adrienn          Vida Fitness

2         33       Sármány Martina  Egyéni

3         47       Ambrus Bedő Hajnalka    Egyéni

4         37       Kissné Rajna Ildikó Egyéni

+30

1         39       Opre Alida   Egyéni           abszolút győztes

2         10       Nagy Döniz  Egyéni          

3         24       May Judit     Egyéni          

4         46       Hóbor Kis Nikolett Egyéni          

5         34       Horváth Ágnes       Egyéni          

6         6         Szami Edit    Egyéni          

7         138    Csáki Györgyi          Egyéni          

8         35       Dr. Mucsi Besze Anna      Egyéni          

9         146    Hajdu Anita Egyéni          

10       31       Nagy Rózsa Barbara         Egyéni          

11       2         Nagy Nóra   Egyéni          

11       30       Bondor Virág Nikolett      Egyéni          

11       38       Simon Hajnalka      Egyéni          

11       7         Turi Judit      Egyéni          

11       15       Geszti Szilvia           Egyéni          

11       25       Tornyossy Henrietta         Egyéni          

11       44       Barnáné Gunther Annamária    Egyéni          

11       89       Dúrján Tarasszár Orsolya           Egyéni          

11       182    Szemánné Nyíri Renáta   Egyéni          

+40

1         43       Karap Mónika         Egyéni

2         42       Bronner Valéria     Egyéni

3         17       Varga Ildikó Egyéni

4         3         Just Mária    Egyéni

5         82       Molnárné Nikoletta          Egyéni

6         50       Szigeti Ágnes           Egyéni

7         45       Karácsony Mónika            Egyéni

8         5         Győri Lászlóné        Egyéni

9         40       Kovács Viktória Csilla       Vida Fitness

Evolúció Kupa

1         1         Őrfalvi Gusztáv      Egyéni (61,4 kg-t adott le)

2         8         Orbán Arnold         Mumi Team (20,9 kg)

3         4         Takács László          Vida Fitness (25,6 kg)

4         27       Balogh Sándor        Vida Fitness (25,8 kg)


Délutáni Nyílt 1. kör

Junior

1         56       Fister András          Vida Fitness

2         52       Dietrich Ádám        Vida Fitness

3         66       Kishonti Noel András        Egyéni

4         51       Horváth Norbert   Vida Fitness

5         74       Molnár Bence         Cutler Team

6         160    Kisvirág Dániel        Egyéni

Fitness Figure -40

1                             105        Florina Iancu           Románia       abszolút győztes

2                             150        Sántha Dorina        Szakács Team        

3                             13          Pál Mónika  Vida Fitness

4                             194        Hajdrik Mária         Vezér Fitness                     

Fitness Figure +40

1                             186        Freund Nóra           Bánkuti Team

2                             185        L. Nagy Kata            Kokovai Team

3                             175        Suhajda Franciska Egyéni

4                             195        Őri Bernadett         Vida Fitness

5                             198        Herczog Betti          Egyéni

Masters +40

1                             179        Jenei István  Vida Fitness abszolút győztes

2                             48          Sári Attila     Egyéni

3                             109        Kellner Tibor           Vida Fitness

4                             23          Bárdos János           Vida Fitness

5                             80          Hablicsek Norbert Team Bognár

6                             141        Csergő Attila           Egyéni

7                             142        Herczeg Tibor Patrik        Green Fitness

8                             99          Molnár Lajos           Toldi Fitness

Masters +50

1                             19          Román Tibor           Egyéni

2                             12          Medek Tibor           Fitness 2000

3                             57          Somogyi Ottó         Vida Fitness

4                             28          Váradi József          Vida Fitness

Athletic -175

1                             120        Andrei Nilgesz        Románia       abszolút győztes

2                             52          Dietrich Ádám        Vida Fitness

3                             114        Karol Horváth         Szlovákia     

Athletic +175

1                             51          Horváth Norbert   Vida Fitness

2                             130        Nyutori Norbert     Kriko Team

Men’s physics -175

1                             77          Czifra Ádám Egyéni

2                             63          Csikós István           Egyéni

3                             60          Dékány Ferenc       Extrém Body

4                             107        Robert Kovács        Szlovákia

Men’s physics +175

1                             53          Zsarnay Zsombor  Vida Fitness abszolút győztes

2                             88          Bartók Ádám          HQ4 Fitness

3                             140        Plajbász István Balázs      Egyéni          

4                             68          Nagy Péter   Team Bognár         

5                             84          Molnár László Márk         Lantos Fitness        

6                             190        Gábor Gergő           Popa Fitness T.      

7                             197        Pirik Géza     Egyéni          

8                             78          Jakus Norbert         Team Bognár         

9                             64          Takács Árpád          Fedora Fitness       

10                           72          Simon Mátyás        Egyéni          

11                           94          Farkas János           Egyéni          

11                           108        Dulau Christian      Románia      

11                           61          Józsa Kristóf Tamás          Egyéni          

11                           62          Bóka Zoltán Egyéni          


Délutáni Nyílt 2. kör

Fitness -165

1         90       Sági Claudia Egyéni

2         79       Mozbacher Rita     Egyéni

3         199    Csiliga Renáta         Egyéni

4         69       Németh Izabella     Team Bognár

5         148    Csák Tímea  Szakács Team

6         71       Kovács Viktória      Egyéni

7         161    Pocsai Réka Rosta Team

Fitness +165

1         116    Madarász Kitti        Kokovai Team         abszolút győztes

2         16       Ábrahám Tímea     Vida Fitness

3         58       Prókai Eszter           Mumi Team

4         183    Nagy Petra   Egyéni          

5         145    Kovács Adrienn      Egyéni          

6         11       Molnár Ágnes         Egyéni          

7         22       Veres Nikoletta      Vida Fitness

8         106    Tara Stefi      Szlovákia     

Sport modell -165

1         67       Harangi Adrienn    Vida Fitness

2         97       Fürdős Enikő           Egyéni

3         199    Csiliga Renáta         Egyéni

4         129    Ipacs Katalin            Egyéni

Sport +165

1         9         Kálmán Csilla           Mumi Team abszolút győztes

2         55       Kiss Zsuzsanna        Vida Fitness

3         36       Milassin Dorina      Egyéni          

4         92       Lukács Adrienn      Egyéni          

5         198    Herczog Betti          Egyéni          

Férfi -172

1         193    Bieder Alex  Top-forma

2         81       Zobogi Tamás         Team Bognár

3         139    Lupau Adrian          Románia

4         141    Csergő Attila           Egyéni

Férfi -179

1         100    Czikó Gergő Egyéni abszolút győztes

2         144    Török Imre  Egyéni

3         143    Vajda László            Cutler Team

4         115    Szalma Attila           Kokovai Team

5         48       Sári Attila     Egyéni

6         162    Tóth Péter    Mende Fitness

7         196    Pozsgai Zsolt           IBFF

Férfi +179

1         26       Gönye Ádám           Vida Fitness

2         65       Kompos Szabolcs   Kokovai Team        

3         149    Pohiba Tibor           Palatinusz Team    

4         95       Kapocs Zsolt            Team Bognár         

5         103    Mészáros Attila      Románia      

6         70       Weigl Ádám Egyéni          

7         104    Jaroslav Simkó       Szlovákia     

Vida Zoltán

Megjelent: 1891 alkalommal

Verseny Videók

Sport Modell +165cm - Bodysport Kupa 2016. május 07. - Tehetségkutató

Junior (24 év alatt) Testépítés - Bodysport Kupa 2016. május 07. - Tehetségkutató

Fitness Modell +165cm - Bodysport Kupa 2016. május 07. - Tehetségkutató

Férfi junior testépítés

Fitness Modell -169cm - Bodysport Kupa 2014. október 11. - Kvalifikációs Verseny

Testépítés -179cm - Bodysport Kupa 2014. október 11. - Kvalifikációs Verseny

Kövess Minket!

Bodysport Bodysport Bodysport Bodysport Bodysport Bodysport