2017. október 28., szombat 21:26

Bodysport Kupa, végeredmények

Írta:  vida zoltán
Értékelés:
(0 szavazat)

Bodysport Kupa, végeredmények.

Délelőtti Tehetségkutató

 

Tinédzser

Hely.  #     Név                              Egyesület
1.        143    Fazekas Olivér        Vida Fitness

2.        68       Törőcsik Dániel      Egyéni

3         52       Pék Gyula                 Egyéni

4         185    Varga András          Team Nero

Junior

1.        144    Bogár Tamás           Egyéni

2.        25       Huszka Martin        Egyéni

Felnőtt

1.        71       Bednárik Mihály    Egyéni           Abszolút bajnok

2.        146    Aszalós Viktor         Fehérvári Cutler

3         164    Csordás Tamás       MeccaGym

4         18       Kovács Lajos Zsolt Egyéni

5         7         Kende Zoltán          Egyéni

6         35       Bagi Dániel               Egyéni

7         100    Tass Gergely            Egyéni

Atletic

1.        89       Csupra Felicián       Egyéni

2.        90       Kóczán Gergely      Egyéni

3         97       Gaál Marcel             Egyéni

4         69       Kovács Ákos                        Egyéni

5         38       Sági Roland              Egyéni

6         17       Hős-Nagy Péter      Kriko Team

7         36       Gál Zoltán                Egyéni

8         47       Dudás László           Egyéni

9         70       Kovács Róbert        Miskolc BodybuildingTeam

10       62       Kakszki Tamás        Egyéni

Fitness -165

1.        84       Germán Andrea                             egyéni

2.        132    Erdős Nikolett                                 Egyéni

3         39       Csányi Mirtill                                   Egyéni

4         83       Váradi Anett                                   egyéni

5         81       Horváth Éva                                                Egyéni

6         15       Boros Tímea                                                Egyéni

7         176    Novák Eszter                                   Egyéni

8         157    Balog Zsanett                                  Fitness Vitál

9         8         Gergely Rebeka                              Egyéni

10       10       Dáni Emese                                      Egyéni

11       28       Belyvásné Csaholczi Márta         Egyéni

11.      108    Gallóné Rigó Tünde                      Egyéni

11.      37       Durián-Taraszár Orsolya             Egyéni

11.      41       Szécsényi Ditta                               Egyéni

Fitness +165

1.        175    Diószeghy Dóra     Vida Fitness

2.        126    András Nikoletta    Egyéni

3         4         Juhász Noémi         Egyéni

4         14       Szémann Boglárka            MumiTeam

5         53       Huszka Szandra     Egyéni

6         66       Bakos Alexandra    Egyéni

7         85       Kósa Réka                Egyéni

8         93       Süli Brigitta              Egyéni

9         114    Dávid Ágnes                        Egyéni

Sport -165

1.        135    Boda Mónika          Mad Max Team

Sport +165

1.        197    Meszes Gréta          Egyéni

2.        120    Szoták Judit             Egyéni

3         27       Lupp Gulyáki Lívia Egyéni

4         152    Balla Nikolett          Vida Fitness

5         184    Mészáros Dorina   Egyéni

6         40       Hajdu Anikó                        Miskolci Bodybuilding Team

7         99       Tóth Szilvia              Egyéni

Men's Physique

1.        31       Mauréri Norbert    Egyéni

2.        54       Hadler Dávid           Egyéni

3         11       Tóth Márk                Egyéni

4         64       Spannenberger Attila       Egyéni

5         29       Lobenwein Dávid Tamás             Egyéni

6         34       Fekete Árpád                                  Egyéni

7         13       Fekete Norbert                              Egyéni

8         193    Mészáros Dominik                                    Fitness 2000

9         26       Kolozsvári Richárd                         Egyéni


Anyukák

-35

1.        126    András Nikoletta                Egyéni

2.        81       Horváth Éva                                    Egyéni

3         4         Juhász Noémi                     Egyéni

4         53       Huszka Szandra                 Egyéni

5         108    Gallóné Rigó Tünde          Egyéni

6         37       Durián-Taraszár Orsolya Egyéni

7         112    Porkoláb Dóra Júlia          Egyéni

8         107    Balogh Edit                          Egyéni

-40

1.
111
Erdős Adrienn
Egyéni
           

+40

1.        120    Szoták Judit                         Egyéni

2.        110    Kovácsné Smidu Boglárka          Egyéni

3         41       Szécsényi Ditta                   Egyéni

4         125    Gaál Krisztina                      Egyéni

5.        165    Kissné Egedi Zsuzsanna   Egyéni

6.        113    Takács Enikő                       Egyéni

7         101    Schön Anett                        Egyéni

8         106    Karácsony Mónika                        Egyéni

9         194    Kovács Csilla                        Vida Fitness

ProFitness Modell Anyuka

1.        73       Maróthi Nóra         Kokovai Team

2.        130    Demeter Katalin     Egyéni

3         19       Kispál Nikoletta      Kriko Team

4         135    Boda Mónika          Mad Max Team

5         27       Lupp Gulyáki Lívia Egyéni

6         96       Hoffmann Dominika        Szakács Team

7         152    Balla Nikolett          Vida Fitness

8         60       Herczogh Bettina   Egyéni

Wellness Anyukák

1.        165    Kissné Egedi Zsuzsanna               Egyéni

2.        102    Zsenitsné Baróthy Andrea          Egyéni

3         115    Sándorné Tokai Anita                  Egyéni

4         121    Vasilescu Mónika                           Egyéni

5         158    Misák Mónika                                 Egyéni

6         92       Oláhné-Mészáros Eszter             Egyéni

7         145    Horváth Klára                     Mad Max Team

8         9         Fehér-Szőllősi Eszter        Győri Cutler SE

9         117    Sárosi Boglárka                  Egyéni

10       154    Rékasi Delila                        Egyéni

 

 

 

Délutáni Nyílt 1. kör

Junior

1.        134    Fister András          Vida Fitness

2.        160    Rakonczás Péter    Fanatic Békéscsaba

3         68       Törőcsik Dániel      Egyéni

4         143    Fazekas Olivér        Vida Fitness

5         3         Balog Róbert           Mumi Team

6         97       Gaál Marcel             Egyéni

7         148    Magos Zsolt             Egyéni

8         144    Bogár Tamás           Egyéni

9         25       Huszka Martin        Egyéni

10       88       Kanyecz Patrik       Egyéni

Fitness Figure -40

1.                            98          Sántha Dorina        Szakács Team

2.                            67          Debreczeni Anikó  Kokovai Team

3.                            5             Buttás Viktória       Kriko Team

4.                            152        Balla Nikolett          Vida Fitness            

Fitness Figure +40

1.                            150        Czotter Mariann    Vida Fitness             Abszolút bajnok

2.                            153        Sebestyén Ágnes   Vida Fitness

3                             16          Laura Paganizza     Egyéni

4                             65          Suhajda Franciska Egyéni

5                             12          Kisnémet Andrea   Egyéni

6                             87          Csala Lilla                  Vida Fitness

7                             198        Györgyi Ildkikó       Muscle Fit Békéscsaba

8                             60          Herczogh Bettina   Egyéni

Masters -50

1.                            195        Süli Józsi                   Vida Fitness

2.                            182        Veres Sándor          Egyéni

3                             86          Debreczeni Gábor Kokovai Team

4                             123        Landgráff Zsolt       Fitness Vital

5                             72          Csergő Attila           Jenei Team

6                             291        Kellet Tibor              Vida Fitness

7                             292        Farkas Norbert       Egyéni

8                             76          Szabó László                       Egyéni

9.                            173        Pohiba Tibor           Egyéni

10.                          200        Basa Péter                Egyéni

Masters +50

1.                            170        Somogyi Ottó         Vida Fitness

2.                            129        Váradi József          Vida Fitness

3.                            80          Jovanovic Dušan    Egyéni Szerbia

4.                            75          Ambrus Sándor      Vida Fitness

 

 

 

 

Athletic -175

1.                            159        Szűr Zoltán              Vida Fitness             Abszolút bajnok

2.                            90          Kóczán Gergely      Egyéni

3                             89          Csupra Felicián       Egyéni

4                             70          Kovács Róbert        Miskolc BodybuildingTeam

Athletic +175

1.                            97          Gaál Marcel             Egyéni

2.                            17          Hős-Nagy Péter      Kriko Team

3                             36          Gál Zoltán                Egyéni

4                             3             Balog Róbert           Mumi Team

5                             38          Sági Roland              Egyéni

6                             74          Drávucz András     Egyéni

7                             25          Huszka Martin        Egyéni

8                             51          Bódis Krisztián        Egyéni

Men’s physics -175

1.                            6             Horváth Ákos         Egyéni

2.                            54          Hadler Dávid           Egyéni

3                             91          Lebel Dávid              Fitness 2000

4                             33          Slacki Oszkár          Szakács Team

5                             13          Fekete Norbert      Egyéni

 

 

 

Men’s physics +175

1.                            95          Hajgató Dénes        Egyéni           Abszolút bajnok

2.                            55          Plajbász István       Egyéni

3                             189        Zsarnay Zsombor  Vida Fitness

4                             32          Csala Dávid              Prof-Gym

5                             31          Mauréri Norbert    Egyéni

6                             11          Tóth Márk                Egyéni

7                             23          Danics Roland         Egyéni          


Délutáni Nyílt 2. kör

Fitness -165

1.        132    Erdős Nikolett         Egyéni           Abszolút bajnok

2.        84       Germán Andrea     egyéni

3.        39       Csányi Mirtill           Egyéni

4         186    Szabó Ildikó             Egyéni

5         83       Váradi Anett           egyéni

6         28       Belyvásné Csaholczi Márta         Egyéni

7         10       Dáni Emese              Egyéni

8         157    Balog Zsanett          Fitness Vitál

Fitness +165

1.        128    Elek Nikoletta         Egyéni

2.        140    Bolla Adrienn          Egyéni

3         175    Diószeghy Dóra     Vida Fitness

4         63       Besenyi Nikolett     Egyéni

5         53       Huszka Szandra     Egyéni

6         4         Juhász Noémi         Egyéni

7         66       Bakos Alexandra    Trec Team Hungary         

Sport modell -165

1.        61       Harangi Adrienn    Pénzügyőr SE         Abszolút bajnok

2.        135    Boda Mónika          Mad Max Team

3.        165    Siska Fruzsina         Vida Fitness

4.        190    Kundrát Klaudia     Egyéni

Sport +165

1.        155    Fehér-Kiss Zsuzsanna       Vida Fitness

2.        197    Meszes Gréta                      Egyéni

3.        42       Szilágyi Ildikó                      Vida Fitness

4.        142    Bablena Hajnalka              Egyéni

5.        109    Kővári Zita                           Egyéni

6.        73       Maróthi Nóra                     Kokovai Team

7.        130    Demeter Katalin                 Egyéni

8.        27       Lupp Gulyáki Lívia             Egyéni

9.        120    Szoták Judit                         Egyéni

10.      99       Tóth Szilvia                          Trec Team Hungary         

Férfi -172

1.        20       Horváth István       Kriko Team

2.        182    Veres Sándor          Egyéni

3.        79       Fuzesi Szabolcs      Egyéni

4.        72       Csergő Attila           Jenei Team

Férfi -179

1.        180    Szmereka László    Egyéni           Abszolút bajnok

2.        147    Kohári Richárd       Vida Fitness

3.        134    Fister András          Vida Fitness

4         94       Tóth Péter                Egyéni

5         24       Ádám József                        Fitness 2000

6         123    Landgráff Zsolt       Fitness Vital

7         164    Csordás Tamás       MeccaGym

Férfi +179

1.        177    Ménesi Norbert     Egyéni

2.        136    Krammer Levente Cutler

3         82       Krizsán Attila           Egyéni

4         22       Stocker Ádám         Egyéni

5         71       Bednárik Mihály    Egyéni

6         146    Aszalós Viktor         Fehérvári Cutler

7         21       Rigó Richárd            Egyéni

8         78       Bús Attila                  Pecsi Cutler

9         188    Somogyi Dániel      Fitness 2000          

Minden versenyzőnek gratulálok, a szponzoroknak köszönjük a támogatást.

Vida Zoltán

Megjelent: 784 alkalommal

Verseny Videók

Sport Modell +165cm - Bodysport Kupa 2016. május 07. - Tehetségkutató

Junior (24 év alatt) Testépítés - Bodysport Kupa 2016. május 07. - Tehetségkutató

Fitness Modell +165cm - Bodysport Kupa 2016. május 07. - Tehetségkutató

Férfi junior testépítés

Fitness Modell -169cm - Bodysport Kupa 2014. október 11. - Kvalifikációs Verseny

Testépítés -179cm - Bodysport Kupa 2014. október 11. - Kvalifikációs Verseny

Kövess Minket!

Bodysport Bodysport Bodysport Bodysport Bodysport Bodysport