2019. május 06., hétfő 12:10

Bodysport Kupa, 2019.05.05. Budapest, végeredmények

Írta:  vida zoltán
Értékelés:
(0 szavazat)

Bodysport Kupa, Budapest, 2019 május 05. végeredmények
Bodysport Tehetségkutató Kupa

Tinédzser testépítés (21 év alatt)
Hely. # Név Egyesület

1. 76 Micskei László egyéni
2. 83 Balog Martin egyéni

Junior testépítés (24 év alatt)
1. 77 Versics Antal Lord Body Fitness
2. 174 Vékony Norbert egyéni
3. 68 Kapitány Dániel egyéni

Testépítés (24 év felett)
1. 172 Eckert Norbert egyéni induló
2. 32 Juhász András egyéni induló
3. 51 Drevenka István egyéni induló
4. 40 Horváth Erik Kiss Virág Lekri Team
5. 10 Szép Zsolt egyéni induló
6. 35 Pósa Flórián egyéni induló
Abszolút testépítő bajnok:
172 Eckert Norbert egyéni induló

Atletic
1. 41 Kovács Ákos Team Néró
2. 85 Hruska Zsolt egyéni
3. 13 Molnár Zoltán Lantos Jhonny Team
4. 33 Lakatos Tamás egyéni
5. 59 Fegyverneky Zsolt Team Flex Gym Se
6. 89 Horuczi Péter egyéni
7. 56 Boa Martin egyéni
8. 46 Forcek Atila Toldi Bodybilding
9. 73 Veres Gábor Miskoldóc Bodybildig Team
10. 65 Ye Bi egyéni
11. 20 Abrudán Márk egyéni

 

Mens Physic
1. 74 Horváth Márk Robin physic
2. 64 Opácsi Norbert egyéni
3. 58 Fehér Roland Balázs egyéni
4. 99 Keszkelyi Arnold egyéni
5. 60 Gelencsér Norbert Cutler Fehérvár
6. 79 Fülöp Martin Bálint egyéni
7. 94 Balogh Ádám Balogh Robin Team
8. 90 Bezzeg Zoltán Blade Sport
9. 184 Szalai Richárd Győri Cutler
10. 34 Deres Máté egyéni
11. 1 Berecz Máté
11. 67 Varga Attila egyéni
11. 251 Timotej Urica Szlovákia

Bikini modell -165cm
1. 11 Matkó Vivien Sitec Debrecen
2. 97 Mihalicz Ivett Kiss Virág Lekri Team
3. 154 Drávusz Nikolett Drávusz Team
4. 176 Mészner Fanni Freezer Gym
5. 37 Czeglédi Noémi Kokó Légió Se
6. 17 Molnár Milla Kiss Virág Lekri Team
7. 157 Pék Júlia Vida Fitness
8. 63 Bezdán-Bakai Lili egyéni
9. 72 Bajnóczki Hajnalka Jenei Team
10. 185 Fábián Zsanett Major Team
11. 299 Harnberger Viktória Palatinus Team
11. 29 Dobos Anikó Kiss Virág Lekri Team
11. 12 Kunvári-Virág Bettina Diamond Team Győr
11. 16 Nagy Bernadett egyéni
11. 45 Dusza Zsófia egyéni
11. 47 Kara Bettina Toldi Bodybilding
11. 55 Rácz Barbara Cutler Veszprém
11. 70 Farkas Lilla Kiss Virág Lekri Team
11. 78 Sárközi-Pajkó Bernadett egyéni
11. 86 Kass Amália egyéni
11. 88 Hegyi Dorka Barta Team
11. 92 Medve Orsolya egyéni
11. 93 Horváth Rita Diamond Team Győr
11. 98 Rozs Viktória Kiss Vigár Lekri Team
11. 158 Számtóné Mara Győri Cutler
11. 200 Lőrinc Kriszta Győri Cutler
11. 253 Pirtea Gabriella Románia
11. 300 Kovács Nikol Palatinus Team

Bikini modell +165cm
1. 287 Szabó-Farkas Lilla
2. 191 Szebeginszky Georgina egyéni
3. 53 Csiszár Patricia egyéni
4. 62 Boncás Gabriella egyéni
5. 87 Pataki Gabriella egyéni
6. 14 Karádi Boglárka Salamon Dia Team
7. 52 Katona Renáta Toldi bodybilding
8. 100 Huszka Szandra
9. 81 Szalali Horváth Andrea Salamon Dia Team
10. 179 Nemes Adrienn Vida Fitness
11. 96 Scheik Dominika Simon Team
11. 254 Vojcu Andrea Románia
11. 275 Linda Kovacsova Szlovákia
11. 279 Anna Juzeková Szlovákia

Sport modell -165cm
1. 18 Burdohány Fruzsina Kokó Légió Se
2. 195 Hajdú Cintia Vida Fitness
3. 255 Kovács Margit Palatinus Team
4. 269 Fazekas Ágnes Palatinus Team
5. 288 Czeglédi Diána Cutler Fitness Győr

Sport modell +165cm
1. 182 Mikó Henrietta Győri Cutler
2. 27 Simai Ágnes Jhonny Fitness
3. 193 Lendér Bianka Walley Gym

Bodysport Fitness Anyuka Kupa

Wellness Modell Anyuka
1. 22 Rapai-Temcsák Lilian egyéni
2. 178 Bihary Mónika Győri Cutler
3. 49 Balázs-Treszner Tímea egyéni
4. 21 Hunyadi-Forjan Evelin egyéni

Fitness Modell Anyuka -35
1. 15 Kiss Csilla Szakács Team
2. 287 Szabó-Farkas Lilla
3. 42 Vaczola Adrienn egylni
4. 63 Bezdán-Bakai Lili egyéni
5. 78 Sárközi-Pajkó Bernadett egyéni
6. 81 Szalali Horváth Andrea Salamon Dia Team
7. 45 Dusza Zsófia egyéni
8. 75 László Anikó egyéni
9. 61 Pálfiné Fodor Melina egyéni
10. 47 Kara Bettina Toldi Bodybilding
11. 92 Medve Orsolya egyéni

Fitness Modell Anyuka -40
1. 182 Mikó Henrietta Győri Cutler
2. 87 Pataki Gabriella egyéni
3. 269 Fazekas Ágnes Palatinus Team
4. 158 Számtóné Mara Győri Cutler
5. 271 Mezősi Dóra
6. 31 Rátkai Szilvia egyéni
7. 179 Nemes Adrienn Vida Fitness

Fitness Modell Anyuka +40
1. 255 Kovács Margit Palatinus Team
2. 277 Palócska Irén egyéni
3. 25 Bartáné Balázsi Ildikó egyéni
4. 278 Barnáné Gunther Annamária egyéni
5. 295 Jáni-Budea Magdolna egyéni
6. 273 Antalné H. Katalin egyéni

Fitness Modell Anyuka Pro
1. 186 Kászonyi Zsanett Pécsi Cutler
2. 199 Trucza Orsolya egyéni
3. 50 Veres Viktória Diamond Team
4. 154 Drávusz Nikolett Drávusz Team
5. 175 Csábi Tamásné Zita Denis Gym
6. 95 Eigner Viktória egyéni
7. 2 Mihályi Gabriella egyéni
8. 19 Horváth Hajnalka Szakács Team
9. 266 Pink Dorottya Palatinus Team
10. 28 Szécsényi Ditta egyéni
11. 100 Huszka Szandi Toldi Bodybilding

Bodysport Kupa, NAC, WABBA Kvalifikáció

Junior testépítés (24 év alatt)
1. 161 Dietrich Ádám Vida Fitness
2. 71 Menczel Gyula egyéni
3. 57 Kiss Roland egyéni

Fitness figure, (40 év alatt)
1. 152 Üveges Mónika Vida Fitness
2. 151 Petróczi Adriána Győri Cutler
3. 168 Stiaszni Brigitta Kökény Team
4. 18 Burdohány Fruzsina Kokó Légió Se
5. 27 Simai Ágnes Jhonny Fitness

Fitness figure, (40 év felett)
44. Nagyné Rázsó Magdolna Jenei Team

Fitness figure Abszolút
44. Nagyné Rázsó Magdolna Jenei Team

Masters testépítés 40 év felett
1. 173 Hermino Denis Denis Gym
2. 153 Kincses László Vida Fitness
3. 291 Batáth György Szlovákia
4. 169 Hamvas Tamás Vida Fitness
5. 197 Marcsinyi János Eilte Gym

Masters testépítés 50 év felett
1. 173 Hermino Denis Denis Gym
2. 3 Simon Csaba egyéni
3. 48 Orián Csaba egyéni
4. 190 Váradi József Vida Fitness
5. 188 Somogyi Ottó Vida Fitness

Atletic -175 cm
1. 13 Molnár Zoltán Lantos Jhonny Team
2. 291 Batáth György Szlovákia
3. 65 Ye Bi egyéni
4. 4 Szén József egyéni

Atletic +175 cm
1. 26 Molnár Tamás Jhonny Fitness
2. 41 Kovács Ákos Team Néró
3. 85 Hruska Zsolt egyéni
4. 38 Balog Rábert egyéni
5. 84 Nyutali Nrobert Krikkó Team
6. 46 Forcek Atila Toldi Bodybilding

Atletic Abszolút
26. Molnár Tamás Jhonny Fitness

Mens Physique -175
1. 9 Bokor Szabolcs Kiss Virág Lekri Team
2. 94 Balogh Ádám Balogh Robin Team

Mens Physique +175
1. 192 Zsarnay Zsombor Vida Fitness
2. 6 Pető Rihárd Team Robin Physique
3. 8 Toldi Attila Fitness Vital
4. 80 Kriston Péter Arnold -team
5. 184 Szalai Richárd Győri Cutler
6. 91 Vaczola Dániel egyéni
7. 90 Bezzeg Zoltán Blade Sport
8. 34 Deres Máté egyéni

Mens Physique Abszolút

192. Zsarnay Zsombor Vida Fitness

Testépítés -172cm
1. 161 Dietrich Ádám Vida Fitness
2. 153 Kincses László Vida Fitness
3. 169 Hamvas Tamás Vida Fitness

Testépítés -179cm
1. 173 Hermino Denis Denis Gym
2. 172 Eckert Norbert egyéni induló
3. 190 Váradi József Vida Fitness

Testépítés +179cm
1. 85 Hruska Zsolt egyéni
2. 82 Takács Roland Lord Body fitnesz
3. 32 Juhász András egyéni induló
4. 5 Otlokán Mihály Kokovai Team

Testépítés Abszolút
1. 159 Kohári Richárd Vida Fitness
2. 161 Dietrich Ádám Vida Fitness
3. 85 Hruska Zsolt egyéni
4. 173 Hermino Denis Denis Gym
5. 172 Eckert Norbert egyéni induló
6. 82 Takács Roland Lord Body fitnesz

Bikini modell 165 cm alatt
1. 11 Matkó Vivien Sitec Debrecen
2. 97 Mihalicz Ivett Kiss Virág Lekri Team
3. 30 Csáki Valéria Kökény Team
4. 270 Kissné Rajna Ildikó
5. 154 Drávusz Nikolett Drávusz Team
6. 176 Mészner Fanni Freezer Gym
7. 93 Horváth Rita Diamond Team Győr
8. 157 Pék Júlia Vida Fitness
9. 86 Kass Amália egyéni
10. 17 Molnár Milla Kiss Virág Lekri Team
11. 29 Dobos Anikó Kiss Virág Lekri Team
11. 43 Emilia Rujáková szlovákia
11. 50 Veres Viktória Diamond Team
11. 55 Rácz Barbara Cutler Veszprém
11. 78 Sárközi-Pajkó Bernadett egyéni
11. 88 Hegyi Dorka Barta Team
11. 158 Számtóné Mara Győri Cutler
11. 269 Fazekas Ágnes Palatinus Team

Bikini modell 165 cm fölött
1. 171 Seherezádé Goosani Vida Fitness
2. 66 Bohus Regina Kiss Virág Team
3. 15 Kiss Csilla Szakács Team
4. 170 Diószeghy Dóra
5. 286 Halmová Gabriela Szlovákia
6 167 Aranyos Gabriella Freezer Gym
7. 23 Horváth Márta Cutler Zalaegerszeg
8. 87 Pataki Gabriella egyéni
9. 191 Szebeginszky Georgina egyéni
10. 7 Gősi Adrienn Kiss Virág Lekri Team
11. 19 Horváth Hajnalka Szakács Team
11. 81 Szalali Horváth Andrea Salamon Dia Team
11. 14 Karádi Boglárka Salamon Dia Team
11. 62 Boncás Gabriella egyéni
11. 275 Linda Kovacsova Szlovákia

Bikini modell 165 Abszolút

171. Seherezádé Goosani Vida Fitness

Sportmodell 165 cm alatt
1. 54 Szénási Tímea Dimond Team
2. 18 Burdohány Fruzsina Kokó Légió Se
3. 24 Turza Dalma Super Fly Team
4. 195 Hajdú Cintia Vida Fitness
5. 199 Trucza Orsolya egyéni
6. 288 Czeglédi Diána Cutler Fitness Győr
7. 175 Csábi Tamásné Zita Denis Gym
8. 69 Takács Angelika
9. 28 Szécsényi Ditta egyéni

Sportmodell 165 cm fölött
1. 198 Szilágyi Ildikó Vida Fitness
2. 182 Mikó Henrietta Győri Cutler
3. 287 Szabó-Farkas Lilla
4. 36 Nóga Regina Kokó Légió Se
5. 186 Kászonyi Zsanett Pécsi Cutler
6. 39 Tóth Viktória egyéni
7. 193 Lendér Bianka Walley Gym

Sportmodell Abszolút
198 Szilágyi Ildikó Vida Fitnesz

Gratulálok az összes versenyzőnek, a szponzoroknak pedig köszönöm a támogatást!

Vida Zoltán

Megjelent: 1925 alkalommal

Verseny Videók

Sport Modell +165cm - Bodysport Kupa 2016. május 07. - Tehetségkutató

Junior (24 év alatt) Testépítés - Bodysport Kupa 2016. május 07. - Tehetségkutató

Fitness Modell +165cm - Bodysport Kupa 2016. május 07. - Tehetségkutató

Férfi junior testépítés

Fitness Modell -169cm - Bodysport Kupa 2014. október 11. - Kvalifikációs Verseny

Testépítés -179cm - Bodysport Kupa 2014. október 11. - Kvalifikációs Verseny

Kövess Minket!

Bodysport Bodysport Bodysport Bodysport Bodysport Bodysport