2019.10.05. Budapest, Bodysport Kupa díjazása

Írta:  vida zoltán
Értékelés:
(0 szavazat)

Bodysport Kupa díjazása:

Ígéretünkhöz híven közöljük a Bodysport Kupa Tehetség Kutató, és a délutáni Nemzetközi NAC, WABBA, Kvalifikációs verseny díjazását.

Kérem mindenki olvassa át figyelmesen, mert érdemes.

Idén az abszolút bajnokok pénz is kapnak, illetve rengeteg, a sportágunkhoz köthető egyéb szponzoráció is érkezett, amelyet szintén szétosztunk.

A Tehetség Kutató Kupán nem csak az első helyezettek, hanem a dobogósok is kapnak táplálék kiegészítőket.

Két külön verseny lesz, délelőtt a tehetségkutató, délután a kvalifikációs verseny, mindkettő szabadidős, szövetségektől független, tehát mindenki számára elérhető.

A két verseny közt rendezzük meg a Fitnesz Modell Anyuka versenyt, 5 kategóriában.

Tehetség Kutató Kupa díjazása:

Minden induló kap oklevelet, az első hat emlékérmet.

Minden kategóriában, az első három helyezett serleget, helyezési érmet.

A junior, az atletic, és a felnőtt testépítő kategória díjazása:

1. 40 000 Ft értékű táplálék kiegészítő csomag
  2. 20 000 Ft értékű táplálék kiegészítő csomag
  3. 10 000 Ft értékű táplálék kiegészítő csomag

A bikini modell, sportmodell, fitness shape, tinédzser testépítő, és a mens physic kategória díjazása:

1. 30 000 Ft értékű táplálék kiegészítő csomag

A Tehetség Kutató Kupán a bikini kategória két bajnoka, sportmodell kategória két bajnoka, és a fitness shape kategória bajnoka 25 000 Ft vásárlási utalványt, és egy ajándék karkötőt kap, a Cini táncruha, és a Shines-Bikini felajánlásából!

A Tehetség Kutató Kupára a Goodwill Pharma cég bikini, sportmodell, fitness shape kategória győzteseinek  25.000 forint értékű terméket ajánl fel.

A Tehetség Kutató Kupa tinédzser, junior, és felnőtt testépítő bajnokai megmérkőznek az abszolút bajnoki címért, az abszolút bajnok egyedi serleget + 50 000 FT készpénzt + 7000 FT értékű NPK Charolais Farm Kft által vásárlási utalványt kap.

Fitness Modell Anyuka kategóriák díjazása (Welness Anyuka, Fitness Modell Anyuka -35, -40, +40, Pro Anyuka)

Minden kategóriában az

1. 25 000 Ft+20 000 Ft kész pénz
  2. 15 000 Ft
  3. 10 000 Ft

értékű Steelfit ajándékcsomagot kap.

A The Stege mozgásképzés, és fotó stúdió a Fitnesz Modell Anyuka verseny  5 kategória győztesének (wellness anyuka, fitnesz modell anyuka -35, -40, +40, pro anyuka)

20 000 Ft készpénzt ajánl fel, illetve ingyenes fotózást a The Stage stúdiójában!

A fotós Reti Gerzson, Ő fogja a fotó sorozatokat készíteni.

A GUAM Magyarország és Czotter Mariann kategóriánként 15.000.- értékű zsírégető, alakformáló Push-up nadrágot ajánl fel a Wellness-, Fitt Modell-, Pro Anyuka kategóriák győzteseinek, illetve a NAC, WABBA Kvalifikációs Verseny Női kategóriák győzteseinek.

A Bodysport Kupán a Guam Magyarország standjánál 20% kedvezménnyel vásárolhatók meg a termékek.

Kvalifikációs verseny díjazása:

Minden kategória abszolút bajnoka NPK Charolais Farm Kft felajánlásából 7000 FT értékű vásárlási utalványt kap!

Díjazás a Masters +40, +50  testépítés, Men's Physique -175, + 175 cm, Bikini modell -165 cm, +165 cm, Sportmodell -165 cm, + 165 cm, Fitness shape, Fitness Figure -40, +40 év kategóriákban

1. 40 000 Ft értékű táplálék kiegészítő csomagot
  2. 20 000 FT táplálék kiegészítő csomagot
  3. 10 000 FT táplálék kiegészítő csomagot

A SHOWTIME STÚDIÓ a NAC, WABBA kvalifikáció kategóriáit a következő képpen szponzorálja:

A női versenyzők esetében a Kadapul márka által díjazott kategóriák:

• Bikini Modell
  • Sportmodell

Az összes, ezen belüli kategória dobogósai kapnak 5000 Ft értékű, bikini bérlésre felhasználható vouchert.

Tehát bikini -165 cm, +165 cm, sportmodell -165 cm, +165 cm valamennyi dobogós versenyzője!

Ezen két kategória abszolút bajnokának 100.000 Ft értékű, személyre szabott bikinihasználat + ajándék versenycipő és ajándék versenyékszer.

Összérték: 150.000Ft x 2 =300.000 Ft!

Ilyen magas összegű támogatást még nem kaptak a női versenyzők a Bodysport Kupán, köszönet a Kadupul cégnek, és a Showtime Stúdiónak.

A mens physique, a bikini modell, a sport modell, fitness figure kategória győztesei megmérkőznek az abszolútban is, az abszolút bajnokok egyedi serleget, + 60 000 FT készpénzt kapnak!

A NARCIZO márka felajánlása!

• Men's Physique abszolút bajnokának egy 20.000Ft értékű ajándék nadrág.
  • Testépítés és Athletic összes kategóriájában (tehát atletic -175, +175, testépítés -172, -179, +179) a díjazás a következőképpen alakul:
  1. és 2. helyezettek 5.000Ft értékű vouchert kapnak
  2. helyezettek pedig egy 10.000Ft értékű vouchert

Az abszolút atletic, és testépítő bajnok ajándék versenyruházati termékeket kap.

A mens physique, a bikini modell, a sport modell, fitness figure kategória győztesei megmérkőznek az abszolútban is, az abszolút bajnokok egyedi serleget, + 60 000 FT készpénzt kapnak!

A bikini, a sportmodell, a fitness figure kategória abszolút bajnoka, és a fitness shape kategória bajnoka 50 000 Ft értékű utalványt kap a Szőr Doktor, és Boda Mónika jóvoltából, melyet végleges lézeres szőrtelenítésre használhatnak fel.