Harmadik Bodysport Kupa, végeredmények

3. BS Kupa.JPG
A benyomások még nagyon frissek, ilyenkor legjobb, ha maradunk a száraz tényeknél.
Népes, színvonalas mezőny, remek versenyzők, jó közönség.
Igazi nagy csaták, mint régen, az ősidőkben, mikor egy kategória eredményén egy hónapig vitatkoztak, ki is volt a jobb.
Már nagyon rég volt ilyen verseny, valamikor talán a 90-es évek végén.
A végeredmények, kategóriánként:

Fitness modell, az első tíz helyezett
1. Gotlóz Zsuzsa Vida Fitness
2. Szalay Brigitta Fitness 2000
3. Szokol Borbála KokovaiTeam
4. Horváth Frida Berkes Team
5. Mészáros Mariann Vida Fitnes
6. Sturcz Szabina Vida Fitness
7. Sándorné Demeter Katalin Tifit
8. Csörlö Adrienn Fit Vital
9. Golubics Georgina Fit Vital
10. Szabó Katalin Arnold Gym
Fitess shape:
1. Metzler Anita egyéni
2. Tirpák Zsuzsa Vida Fitness
3. Palecian Judit Vida Fitness
Fitness figure:
1. Kellner Suzy Fitness 2000
2. Hegedüs Anita Fitness 2000
3. Perecz Erika Vida Fitness
Junior testépítés, az első tíz helyezett:
1. Polyák István Fitness 2000
2. Korvin Balázs Vida Fitness
3. Nagy Hunor Csíkszereda
4. Balogh Péter XXX Fitness
5. Csavajda Szabolcs NSC
6. Kiss István Kokovai Team
7. Valuska Tamás Fitness 2000
8. Tormási István Fitness 2000
9. Kohár Rihárd Vida Fitness
10. Plumbás Ádám Eszteró Team
Klasszikus testépítés:
1. Kiss Gábor Kokovai Team
2. Kovács Dávid Vida Fitness
3. Boross Dezső Body Fit Gyula
4. Balázs Csaba egyéni
5. Vitvindics László XXX Fitness
6. Kovács Károly Fitness 2000
7. Bárdos János Vida Fitness
8. Kecskés Péter Tozo
Masters testépítés 40 felett:
1. Hegedűs István Fitness 2000
2. Gulyás László Fitvital
3. Vásárherlyi Zoltán Kokovai Team
4. Dénes József Békés
5. Erős Ferenc Tozo
Masters testépítés 50 felett:
1. Lakatos Mihály Vida Fitness
2. Petru Szinva Temesvár
3. Somogyi Ottó Vida Fitness
4. Várnai Tibor Gilda Max
Testépítés – 172 cm:
1. Kökény Béla Fitness 2000
2. Major Zsolt Vida Fitness
3. Füzesi Tibor Vida Fitness
Testépítés – 179 cm:
1. Szalma Attila Kokovai Team
2. Dudás Ádám Team Scitec
3. Kovács Ferenc Fitness 2000
4. Ádám József Fitness 2000
5. Dobos Tamás Power Gym
6. Gulyás Norbert Leányfalu
Testépítés + 179 cm:
1. Varga Attila Kokovai Team
2. Szegedi Ákos egyéni
3. Erős Ferenc Tozo
4. Söllei Norbert Danibuilding
5. Czene László Gym 21
Minden versenyzőnek gratulálok! Köszönet a szponzoroknak, az MHN-nek, a Scitecnek, a Power Track-nek, a Fitness 2000-nek, és a Vida Fitnessnek.
És köszönet a bírói karnak: Huszár Ernőnek, Lantos Jánosnak, Koos Katának, Papp Jánosnak, Kenderes Gábornak, Palatinusz Tündének, Lauter Viktornak, Földi Zoltánnak, és mindenkinek, aki segített, és támogatott, hogy sikerüljön a verseny.
Vida Zoltán