2016. május 09., hétfő 21:05

Bodysport Kupa, végeredmények

Írta:  vida zoltán
Értékelés:
(0 szavazat)

Az idei Bodysport Kupa minden tekintetben sikeresebb volt, mint az előző, de szerencsére ez már tendencia, kilenc éve.

Íme, a végeredmények:

 

Bodysport Tehetség Kutató Kupa

Tinédzser
1 66 Simon Ádám Egyéni
2 121 László Benedek Fitness Vital
3 75 Jenei Krisztián László Egyéni
4 12 Rózsa Jenő Egyéni

Junior
1 4 Portik Zsolt Vida Fitness
2 135 Sebestyén Tamás János Team Szakács
3 97 Staub János Egyéni
4 197 Szűcs Gábor Egyéni
5 58 Csernoch Gábor Tamás Egyéni
6 78 Horváth Szilveszter Egyéni

Felnőtt
1 198 Sári Attila Pulzus Fitness
2 11 Baski Sándor Jenei Team
3 149 Fekete Viktor Egyéni
4 183 Molnár Zsolt Egyéni
5 126 Tukora B. Csaba Team Nero
6 195 Kelemen Albert Egyéni
7 51 Land Gráf Zsolt Egyéni
8 18 Kutas Iván Egyéni
9 42 Gazdag Richárd Jesko Team
10 28 Kezinger Dávid Egyéni
11 134 Fekete Tibor Egyéni
11 184 Lafkó Gergely Egyéni
11 182 Kuti Csaba Egyéni
11 142 Fábián Krisztián Egyéni
11 7 Hodosi Balázs Egyéni
11 169 Balogh Sándor Vida Fitness
11 142 Fábián Krisztián Egyéni

Athletic
1 98 Szabó Tamás Kokovai Team
2 111 Kiss Kornél Egyéni
3 17 Szemenyei László Kriko Team
4 25 Lucenko Krisztán Egyéni
5 33 Simon Tamás Beton Team
6 59 Rottek Benjámin Egyéni
7 57 Gál Zoltán Egyéni
8 163 Szabó Dániel Egyéni
9 120 Horuczi Péter Egyéni
10 141 Kovács Gábor Egyéni
11 30 Bernát István Fitness Vital
11 49 Fábián Róbert Egyéni
11 70 Kiss László Egyéni
11 99 Somogyi László Egyéni
11 143 Hajós Tamás Egyéni
11 152 Pásku József Egyéni
11 189 Bakos László Móra GYM

Fitness -165
1 175 Szikszai Ágnes Egyéni
2 190 Nagy Tünde Kokovai Team
3 71 Harasztia Lívia Team Szakács
4 171 Vass Vivienn Egyéni
5 173 Barta Illa Mária Kokovai Team
6 170 Vankó Tímea Egyéni
7 85 Elblinger Ilka Team Szakács
8 146 Zsoldos-Szabó Timi Palatinus
9 46 Lőrincz Alexandra Csörgő Adri
10 13 Szepesi Vivienn Egyéni
11 119 Öreky Bernadett Popa Fitness
12 160 Karosán Berczi Kata Egyéni
13 40 Laskainé Lázár Anita Egyéni
13 43 Vad Szilvia Egyéni
13 68 Blahó Tünde Egyéni
13 79 Sándor Krisztina Egyéni
13 82 Patkós Cintia Egyéni
13 104 Szakály Diána Kaposvár
13 106 Kiss Rita Mumi Team
13 110 Somi Margó Egyéni
13 116 Tornyossy Henrietta Vida Fitness
13 129 Durján Tarasszár Orsolya Egyéni
13 156 Szenczi Katalin Egyéni
13 157 Oláh Erika Egyéni
13 196 Békési Lívia Egyéni
13 207 Magyar Molli Egyéni

Fitness +165
1 76 Cservenát Alexandra Kriko Team
2 19 Hernádi Adrienn Body Bongo
3 125 Antiunovics Nikolett Egyéni
4 3 Kovács Renáta Team Bognár
5 174 Maróti Nóra Kokovai Team
6 15 Manga Fruzsina Egyéni
7 47 Prókai Eszter Cutler
8 130 Simó Vépi Szilvia Egyéni
9 48 Marinka Lilla Egyéni
10 55 Kiss Dóra Fit World
11 41 Kosa Fanni Egyéni
12 61 Ujhelyi Judit Vida Fitness
13 36 Bozsik Hajnalka Egyéni
13 87 Achatz Alíz Egyéni
13 6 Sármány Martina Egyéni
13 24 Tóth Petra Egyéni
13 53 Pákozdi Gabriella Egyéni
13 54 Hágen Csilla Egyéni
13 103 Salamon Bernadett Egyéni
13 113 Kálay Etelka Egyéni
13 131 Kárpáti Judit Egyéni
13 147 Rapai-Temcsák Lillian Egyéni
13 158 Szalai-Horváth Andrea Egyéni
13 201 Baricsa Tóth Írisz Egyéni
13 202 Seress Katalin Egyéni
13 204 Spiegel Karai Edina Egyéni
13 86 Grécz Vivienn Egyéni

Sport modell -165
1 109 Jakab Anett Egyéni
2 138 Zagyva Edina Egyéni
3 144 Szilágyi Nikolett Jenei Team
4 148 Kozma Kata Csörgő Adrienn
5 150 Ábrahám Barbara Body Bongo
6 60 Vass Ágnes Egyéni
7 145 Juhász Zsuzsa Jenei Team
8 89 Mázor Petronella F. Vital Leányfalu
9 84 Kasznásné Orosz Réka Cutler

Sport modell +165
1 165 Orbán Krisztina Palatinus
2 108 Stibál Ildikó Bánkúti Team
3 166 Kárpáti Ágnes Palatinus
4 27 Szedlacsek Orsolya Vida Fitness
5 199 Ladányi Katalin Egyéni
6 65 Szabó Orsolya Egyéni
7 31 Hajagos Edit Arnold Team
8 37 Hudák Zsuzsanna Mumi Team

Fitness modell anyukák (döntő)
1 174 Maróti Nóra Kokovai Team
2 26 Preiner Veronika Egyéni
3 170 Vankó Tímea Egyéni
4 65 Szabó Orsolya Egyéni
5 130 Simó Vépi Szilvia Egyéni
6 5 Lányi Zsófia Egyéni
7 146 Zsoldos-Szabó Timi Palatinus
8 154 Varga Krisztina Egyéni
9 150 Ábrahám Barbara Egyéni
10 177 Mihályi Gabriella Egyéni
11 88 Holló Ivett Egyéni
12 6 Sármány Martina Egyéni
13 87 Achatz Alíz Egyéni
14 60 Vass Ágnes Egyéni
15 24 Tóth Petra Egyéni

Bodysport Kvalifikációs verseny

Junior
1 4 Portik Zsolt Vida Fitness
2 69 Lázár Mihály Kokovai Team
3 135 Sebestyén Tamás János Team Szakács
4 197 Szűcs Gábor Egyéni
5 97 Staub János Egyéni
6 39 Bernáth Levente Egyéni

Fitness figure -40
1 32 Pápai Renáta Cutler Győr
2 193 Kovács Piroska Egyéni
3 81 Puchinger Bettina HQ4

Fitness figure +40
1 151 Czotter Mariann Vida Fitness
2 187 Suhajda Franciska Móra GYM
3 185 Csala Lilla Vida Fitness
4 178 Bálint Katalin Bereg Team
5 168 Herczog Betti Egyéni

Masters -50
1 72 Bárdos János Vida Fitness
2 62 Magos István Vida Fitness
3 231 Farkas Norbert Egyéni
4 188 Suhajda Zalán Móra GYM
5 118 Czakó Ferenc Egyéni

Masters +50
1 115 Medek Tibor Fitness 2000
2 132 Váradi József Vida Fitness
3 122 Somogyi Ottó Vida Fitness

Athletic -175
1 128 Kiss Tibor Vida Fitness
2 98 Szabó Tamás Kokovai Team
3 25 Lucenko Krisztán Egyéni
4 163 Szabó Dániel Egyéni

Athletic +175
1 17 Szemenyei László Kriko Team
2 111 Kiss Kornél Egyéni
3 100 Gasparics Zoltán Jenei Team
4 135 Sebestyén Tamás János Team Szakács
5 57 Gál Zoltán Egyéni
6 191 Sánta Péter Egyéni
7 141 Kovács Gábor Egyéni

Men’s physique -175
1 200 Zárkányi Zoltán Bánkúti Team
2 80 Ádám Kristóf Egyéni
3 64 Sáfár Márk Veider Team
4 67 Boda Balázs Cutler
5 133 Fogl Márk Egyéni
6 121 László Benedek Fitness Vital
7 140 Kóczán Gergely Bánkó Team
8 124 Ertinger Márk Egyéni
9 96 Perjés Gábor Fitness Fresh
10 105 Benkő József Tibor Cutler Kaposvár
11 95 Horváth Balázs Top Forma
12 112 Fikó István Egyéni

Men’s physique +175
1 210 Zsarnay Zsombor Vida Fitness
2 192 Magyar Gergő Egyéni
3 90 Fojte József Egyéni
4 92 Plajbász István Balázs Egyéni
5 20 Gábor Gergő Popa Team
6 186 Pirik Géza Egyéni
7 94 Májer Krisztián Cutler Kaposvár
8 137 Illés Álmos Egyéni
9 139 Kuzma Ádám Egyéni
10 73 Pénzes András Schneider T.
11 189 Bakos László Móra GYM
12 221 Radácsi András Egyéni
13 9 Kardos Márk Fitness Vital
14 155 Simon Dániel Egyéni

Fitness modell -165
1 175 Szikszai Ágnes Egyéni
2 170 Vankó Tímea Egyéni
3 148 Kozma Kata Csörgő Adrienn
4 171 Vass Vivienn Egyéni
5 190 Nagy Tünde Kokovai Team
6 71 Harasztia Lívia Team Szakács
7 206 Kecskeméti Bettina Bánkúti Spartan
8 173 Barta Illa Mária Kokovai Team
9 13 Szepesi Vivienn Egyéni
10 89 Mázor Petronella Fitness Vital
11 22 Wagner Fruzsina NSC
12 119 Öreky Bernadett Popa Fitness
13 207 Magyar Molli Egyéni

Fitness modell +165
1 76 Cservenát Alexandra Kriko Team
2 3 Kovács Renáta Team Bognár
3 47 Prókai Eszter Egyéni
4 174 Maróti Nóra Kokovai Team
5 203 Elek Nikoletta Egyéni
6 36 Bozsik Hajnalka Egyéni
7 91 Márton Petra Popa Fitness
8 55 Kiss Dóra Fit World
9 202 Seress Katalin Egyéni
10 61 Ujhelyi Judit Vida Fitness
11 38 Lugosi Orsolya Giant Fitness

Sport modell -165
1 164 Harangi Adrienn Palatinus
2 138 Zagyva Edina Egyéni
3 109 Jakab Anett Egyéni
4 107 Siska Fruzsina Vida Fitness
5 144 Szilágyi Nikolett Jenei Team
6 45 Gönczi Éva Egyéni

Sport modell +165
1 165 Orbán Krisztina Palatinus
2 108 Stibál Ildikó Bánkúti Team
3 27 Szedlacsek Orsolya Vida Fitness
4 166 Kárpáti Ágnes Palatinus
5 31 Hajagos Edit Arnold Team
6 194 Horváth Victoria Egyéni
7 199 Ladányi Katalin Egyéni
8 37 Hudák Zsuzsanna Mumi Team
9 38 Lugosi Orsolya Giant Fitness
10 230 Legeza Krisztina Egyéni

Férfi-172
1 179 Berek Gábor Kokovai Team
2 114 Kádár Roland Kriko Team
3 195 Kelemen Albert Egyéni

Férfi -179
1 172 Szalma Attila Kokovai Team
2 222 Kohári Richárd Vida Fitness
3 51 Land Gráf Zsolt Egyéni
4 11 Baski Sándor Jenei Team

Férfi +179
1 180 Debreceni Gábor Kokovai Team
2 181 Bessenyei Norbert Kokovai Team
3 183 Molnár Zsolt Egyéni
4 134 Fekete Tibor Egyéni
Minden versenyzőnek gratulálok!
Vida Zoltán

Megjelent: 21260 alkalommal