JUser: :_load: Nem tölthető be a következő azonosítószámú felhasználó: 937

Írta:
Értékelés:
(0 szavazat)

Az idei NAC VB remekül szervezett verseny volt, gyönyörű helyszínen.

A szálloda is nagyon rendben volt, a szervezők 3 napra teljes ellátást biztosítottak a versenyzőknek.

hotel

A mezőny népesebb volt, mint vártam, a színvonalra sem lehetett panasz, jól felkészült versenyzőket láttam a színpadon.

A világbajnokságon a legeredményesebb csapat a török válogatott lett, megérdemelten, még akkor is, ha néhol lejtett nekik a hazai pálya.

Nagyon rákészültek erre a vb-re, remek versenyzőket indítottak, a hazai közönség remek hangulatot teremtett, így elmondható, ez a verseny a testépítés igazi ünnepe volt észak Cipruson.

A magyar csapat remekül szerepelt, sőt mondhatom várakozáson felül teljesítettek a versenyzők.

a magyar csapat

A hangulat remek volt, összetartó volt a gárda.

Rövid értékelés, a magyar versenyzők szerepléséről.

Fitness figure kategóriában 40 év felett Palecian Judit világbajnok lett, megérdemeltem.

Rajta kívül pedig 2 abszolút világbajnok is indult a mezőnyben, Judit magabiztosan utasította maga mögé mind a kettőt.

fitness figure +40

Czotter Mariann pedig 6. lett, első sorban a kidolgozásának köszönhetően, nagyon éles volt, jól sikerült neki a formába hozás.

Csala Lilla arányaiban nagyon jó, a kidolgozása azonban még nem volt kész.

Csatában volt a döntőbe jutásért, végül sajnos nem jutott a döntőbe, pontos helyezését még nem ismert.

Fitness figure 40 év alatt az újonc Pápai Renáta az előkelő 4. helyen végzett, arányainak, és kidolgozásának köszönhetően.

Reni nagyon jó formát hozott, vélhetőleg még sok szép eredmény van benne.

renáta pápai

Magyar Gergő a Men's Physique kategóriában világbajnok lett, jogosan.

A mezőnyben Gergő fizikuma volt a legegységesebb, jól is pózolt, így megérdemelten nyert.

magyar gergő

Atletic 175 cm alatti kategóriában Krisztián Lucsenko indult, és 3. helyen végzett.

Magam is meglepődtem, mennyit tudott javulni a Bodysporton mutatott formájához képest.

krisztián lucsenko

Tud küzdeni, ezt bizonyította, szerintem még sokkal több van benne, ha ilyen motivált marad, a kategória egyik meghatározó versenyzője lehet.

Atletic 175 cm felett Krizsán Attila nagyon jó formát hozott, szerintem versenyben volt az első helyért, a fizikuma alapján nyerhetett volna.

krizsán attila

Sajnos a bírók most másként döntöttek, így meg kellett elégednie a 2. hellyel, ami nagyon jó eredmény, népes és erős mezőnyben sikerült bizonyítania.

Baski Sanyi a 179 cm alatti testépítők mezőnyében indult, és nem tudott a döntőbe kerülni.

Sanyi kidolgozásában, arányaiban hozta a kategória színvonalát, méreteiben azonban még mindig fejlődnie kell, bár ebben is sokat javult, de ehhez a mezőnyhöz még mindig nem eleget.

Gratulálok a magyar versenyzőknek, remélem ősszel az NAC Universumon ismét találkozunk.