2021. szeptember 05., vasárnap 09:51

BodySport Kupa, 2020.10. 10, végeredmények

Írta:  vida zoltán
Értékelés:
(0 szavazat)
Bodysport Kupa, végeredmények.
Nagyon színvonalas, és népes mezőny gyűlt össze, kimondottan jó hangulatú verseny volt.
Bodysport Tehetség Kutató
Budapest, 2020 október 10.
Junior testépítés (24 év alatt)
1. 4 Balog Ádám BoniBuildig
2. 40 Liszkai Máté Krikkó Team
3. 15 Bicsei László Jenei Team
4. 116 Koczfán Ádám egyéni
5. 131 Zongor Zalán egyéni
6. 138 Zigo Zsombor egyéni
Testépítés (24 év felett)
1. 31 Kökény József Cutler
2. 108 Ousama Ahmed Vida Fitness
3. 24 Balázs Attila egyéni
4. 92 Csipai Gábor Vida Fitness
5. 29 Pálinkás Szabolcs egyéni
6. 101 Kuvik Krisztián Cutler Győr
7. 36 Kiss Sándor egyéni
8. 43 Veligdán Péter Hammer Team
9. 25 Amir Addadi egyéni
Testépítés abszolút bajnok
1. 4 Balog Ádám BoniBuildig
Klasszikus Testépítés
1. 177 Varga Csaba Kishonti Team
2. 48 Tamás Alex Lucsenkó Team
3. 41 Tamás Lajos egyéni
4. 119 Rodé Péret Lantos Jhonny Fitness
5. 37 Török Ferenc egyéni
6. 116 Koczfán Ádám egyéni
7. 7 Bodnár Abdrás egyéni
8. 9 Széles Vilmos Predator Gym
Mens Physic
1. 23 Boros Márk Lelki Team
2. 185 Gebei Erik Szakács Team
3. 20 Varga Bence egyéni
4. 35 Vojtkó Zoltán Arnold Team
5. 50 Tóth Zs. János Fister Team
6. 80 Fodor László Lekli Team
7. 6 Vitáris Ádám egyéni
8. 118 Sülyi Viktor egyéni
9. 16 Kosztya Henrik egyéni
10. 28 Dancs Péter egyéni
Bikini modell -165cm
1. 68 Rimóczi Orsolya Vida Fitness
2. 111 Meleg Krisztina Black Squad
3. 146 Kulcsár Blanka egyéni
4. 26 Orbán Dominika Kiss Virág Team
5. 62 Simó Vivien
6. 67 Lord Beáta Lekli Team
7. 13 Nagy Katalin Kiss Virág Team
8. 51 Fábián Zsanett Vida Fitness
9. 109 Veszprémi Nikolett Kiss Virág Team
10. 88 Hornyák Bianka Lekli Team
11. 22 Szabó Hajnalka egyéni
11. 33 Pittner Petra egyéni
11. 86 Pankotai Alexandra egyéni
11. 94 Darida ldikó
11. 95 Barna Beatrix egyéni
11. 107 Eszenyi Dóra Lekli Team
11. 124 Meszes Vivien Lekli Team
11. 133 Kovács Dalma egyéni
11. 135 Módis Melánia egyéni
11. 144 Rávz Barbara Cutler Veszprém
Bikini modell +165cm
1. 75 Kazány Lilla Lekli Team
2. 103 Hécz Noémi Győri Cutler
3. 125 Ötvös Bianka Kiss Virág Team
4. 139 Takács Krisztina Mészáros Team
5. 183 Sós Csenge egyéni
6. 57 Hardi Andrea
7. 78 Terényi Dóra Lekli Team
8. 81 Zsigray Erika Lekli Team
9. 142 Vona Boglárka egyéni
10. 97 Tesch Zsanett
11. 14 Béri Zsófia Kiss Virág Team
11. 44 Fülöp Diána egyéni
11. 56 Kiss Erzsébet
11. 59 Barnáné Gunther Annamária
11. 64 Háry Anikó
11. 65 Németh Ágnes
11. 71 Dobisz Diána Lekli Team
11. 82 Tischler Nikolett Lekli Team
11. 83 Halasi Kovács Kinga egyéni
11. 84 Bari Kerepesi Kati Lekli Team
11. 89 Koszova Tünde Lekli Team
11. 96 Berényiné Kirilla Kinga
11. 127 Szőlőskei Adrienn egyéni
11. 130 Mucsi Rebeka Ocsovszki Team
11. 181 Joos Laura Románia
12.
Sport modell -165cm
1. 147 Kocsis Kajaki Erika Gorillaz Body an Power Team
2. 69 Lackó Anett Vass Team
3. 176 Dobsonyi Rita egyéni
4. 21 Nagy Mária Tünde egyéni
Sport modell +165cm
1. 70 Marcz-Zellei Tünde Simon Team
2. 32 Mészáros Éva egyéni
3. 140 Szegedy Laura egyéni
Fitness Shape
1. 61 Ormos Kata egyéni
Wellness Modell Anyuka
1. 99 Bondor-Virág Nikolett
2. 98 Nagyné Bálint Brigitta
Fitness Modell Anyuka -35
1. 62 Simó Vivien
2. 57 Hardi Andrea
3. 60 Radicsné Kotvics Orsolya
4. 91 Darukáné Homoróczki Emese
Fitness Modell Anyuka -40
1. 70 Marcz-Zellei Tünde Simon Team
2. 84 Bari Kerepesi Kati Lekli Team
3. 65 Németh Ágnes
4. 32 Mészáros Éva egyéni
Fitness Modell Anyuka +40
1. 19 Répásné Schof Zita egyéni
2. 22 Szabó Hajnalka egyéni
3. 64 Háry Anikó egyéni
4. 93 Dudás Erika egyéni
5. 114 Tóthné Egedi Andrea egyéni
6. 94 Darida Ildikó egyéni
7. 69 Lackó Anett Vass Team
8. 21 Nagy Mária Tünde egyéni
9. 49 Szekeres Beatrix egyéni
10. 176 Dobsonyi Rita egyéni
11. 56 Kiss Erzsébet egyéni
11. 1 Alexinné Tóth Katalin egyéni
11. 59 Barnáné Gunther Annamária egyéni
11. 96 Berényiné Kirilla Kinga egyéni
Fitness Modell Anyuka Pro
1. 46 Papp Andrea Szakács Team
2. 55 Andi Diána egyéni
3. 61 Orvos Kata egyéni
4. 73 Ocsovszkyné Petrov Katalin egyéni
5. 112 Siska Fruzsina egyéni
6. 95 Barna Beatrix egyéni
7. 12 Deákné Szilágyi Rita egyéni
8. 97 Tesch Zsanett egyéni
9. 136 Eigner Viktória egyéni
Bodysport Nyílt Kupa
Kvalifikáció
Junior testépítés (24 év alatt)
1. 42 Füstös Tamás Kokovai Team
2. 4 Balog Ádám BoniBuildig
3. 108 Ousama Ahmed Vida Fitness
4. 128 Koczfán Balázs egyéni
5 145 Vékony Norbert Hammer T.
Fitness figure, (40 év alatt)
1. 8 Adrianna Petróczi egyéni
Fitness figure, (40 év felett)
1. 113 Sebestyén Ágnes Vida Fitness
2. 102 Pápai Renáta Cutler Győr
3. 74 Harkai Franciska Vida Fitness
4. 176 Dobsonyi Rita egyéni
Fitness figure, (Abszolút)
1 8 Adrianna Petróczi egyéni
Masters testépítés 40 év felett
1. 77 Földvári Attila Vida Fitness
2. 120 Takács Zoltán Lantos Jhonny Fitness
3. 105 Pálházy István Vida Fitness
4. 52 Hermino Deniz Vida Fitness
5. 184 Langráf Zsolt Fitness Vitál
6. 45 Baráth György egyéni
7. 3 Schalli Zoltán Fitness 2000
8. 39 Marcsinyi János BoniBuilding
9. 41 Tamás Lajos egyéni
10. 117 Orián Csaba Fitness 2000
11. 119 Rodé Péret Lantos Jhonny Fitness
11. 43 Veligdán Péter Hammer Team
11. 79 Suhajda Zoltán Vida Fitness
Masters testépítés 50 év felett
1. 52 Hermino Deniz Vida Fitness
2. 39 Marcsinyi János BoniBuilding
3. 117 Orián Csaba Fitness 2000
4. 122 Román Tibor Vida Fitness
5. 17 Palásti Gábor egyéni
6. 180 Marius Hutiu Románia
Masters testépítés 60 év felett
1. 17 Palásti Gábor egyéni
2. 66 Medek Tibor Vida Fitness
3. 182 Leoveánu Ioan Constantin egyéni
4. 87 Váradi József Vida Fitness
5. 148 Somogyi Otto Vida Fitness
Klasszikus testépítés -175cm
1. 10 Szabó László Jenei Team
2. 41 Tamás Lajos egyéni
3. 5 Lakatos Tamás Lantos Jhonny Fitness
Klasszikus testépítés +175cm
1. 129 Vavika Péter egyéni
2. 110 Hruska Zsolt egyéni
3. 177 Varga Csaba Kishonti Team
4. 108 Ousama Ahmed Vida Fitness
5. 100 Horváth Norbert Vida Fitness
6. 48 Tamás Alex Lucsenkó Team
7. 119 Rodé Péret Lantos Jhonny Fitness
Klasszikus testépítés abszolút
129. Vavika Péter egyéni
Mens Physique -175
1. 23 Boros Márk Lelki Team
2. 30 Zelei Gábor Gerlai Team
3. 50 Tóth Zs. János Fister Team
4. 6 Vitáris Ádám egyéni
5. 80 Fodor László Lekli Team
Mens Physique +175
1. 27 Győri Tamás Krikkó Team
2. 90 László Tamás Lekli Team
3. 35 Vojtkó Zoltán Arnold Team
4. 20 Varga Bence egyéni
Mens Physique abszolút
23 Boros Márk Lelki Team
Bikini modell 165 cm alatt
1. 85 Germán Andrea Szakács Team
2. 76 Urbán Terézia Vida Fitness
3. 68 Rimóczi Orsolya Vida Fitness
4. 121 Ihász Vivien Vida Fitness
5. 111 Meleg Krisztina Black Squad
6. 67 Lord Beáta Lekli Team
7. 123 Pozsák Zsanett Lengyel Vivi Team
8. 54 Zsadányi Regina egyéni
9. 146 Kulcsár Blanka egyéni
10. 26 Orbán Dominika Kiss Virág Team
11. 13 Nagy Katalin Kiss Virág Team
11. 51 Fábián Zsanett Vida Fitness
11. 88 Hornyák Bianka Lekli Team
11. 107 Eszenyi Dóra Lekli Team
11. 109 Veszprémi Nikolett Kiss Virág Team
11. 124 Meszes Vivien Lekli Team
11. 132 Zala Ágnes Arnold Team
11. 135 Módis Melánia egyéni
11. 137 Sárkány Kincső egyéni
Bikini modell 165 cm felett
1. 75 Kazány Lilla Lekli Team
2. 55 Andi Diána Palatinus Team
3. 103 Hécz Noémi Győri Cutler
4. 183 Sós Csenge egyéni
5. 139 Takács Krisztina Mészáros Team
6. 125 Ötvös Bianka Kiss Virág Team
7. 14 Béri Zsófia Kiss Virág Team
8. 71 Dobisz Diána Lekli Team
9. 78 Terényi Dóra Lekli Team
10. 83 Halasi Kovács Kinga egyéni
11. 142 Vona Boglárka egyéni
11. 81 Zsigray Erika Lekli Team
11. 82 Tischler Nikolett Lekli Team
11. 84 Bari Kerepesi Kati Lekli Team
11. 89 Koszova Tünde Lekli Team
11. 97 Tesch Zsanett egyéni
11. 181 Joos Laura Románia
Bikini modell abszolút
85 Germán Andrea Szakács Team
Sportmodell 165cm alatt
1. 112 Siska Fruzsina egyéni
2. 147 Kocsis Kajaki Erika Gorillaz Body an Power Team
3. 132 Zala Ágnes Arnold Team
Sportmodell 165cm felett
1. 70 Marcz-Zellei Tünde Simon Team
2. 140 Szegedy Laura egyéni
Sportmodell abszolút
112 Siska Fruzsina egyéni
Fitness Shape
1. 104 Mikó Henriett Cutler Győr
2. 61 Orvos Kata
3. 74 Harkai Franciska Vida Fitness
4. 134 Debreceni Anikó Kokovai Team
Testépítés -172cm
1. 2 Horváth István Krikkó Team
2. 126 Deák István Vida Fitness
3. 120 Takács Zoltán Lantos Jhonny Fitness
4. 105 Pálházy István Vida Fitness
5. 45 Baráth György egyéni
6. 29 Pálinkás Szabolcs egyéni
7. 47 Halász Barnabás egyéni
Testépítés -179cm
1. 115 Páldi Gábor egyéni
2. 11 Tóth Péter egyéni
3. 3 Schalli Zoltán Fitness 2000
4. 101 Kuvik Krisztián Cutler Győr
5. 34 Bogár Tamás egyéni
6. 38 Szilágyi Vilmos egyéni
Testépítés +179cm
1 77 Földvári Attila Vida Fitness
2 129 Vavika Péter Vida Fitness
3 110 Hruska Zsolt egyéni
4 184 Langráf Zsolt Fitness Vitál
5 100 Horváth Norbert Vida Fitness
6 108 Ousama Ahmed Vida Fitness
7 92 Csipai Gábor Vida Fitness
8 79 Suhajda Zoltán Vida Fitness
Testépítés abszolút
1 53 Kohári Richárd Vida Fitness
2 2 Horváth István Krikkó Team
3 77 Földvári Attila Vida Fitness
4 115 Páldi Gábor egyéni
5 126 Deák István Vida Fitness
6 129 Vavika Péter Vida Fitness
7 11 Tóth Péter egyéni
Köszönjük a szponzoroknak a bizalmat, a bíróknak az áldozatos, maratoni hosszúságú munkát, a közönségnek pedig a sportszerű szurkolást!
Minden versenyzőnek gratulálok!
Vida Zoltán
Megjelent: 445 alkalommal