2017. december 06., szerda 10:38

NAC Universum, végeredmények

Írta: 
Értékelés:
(0 szavazat)

Ígéretemhez híven közlöm az NAC Universum végeredményét.

Overall Winners
Body Overall
Alexej Kauz (GER)

Figure Overall
Cheryl Nakanishi (PHL)

Athletic Overall
Thomas von Coppenolle (BEL)

Bikini Shape Overall
Kira von Oertzen (GER)

 

Bikini Shape 30+
1. Shantele Buckley GBR
2. Anni Meyer GER
3. Iryna Chuicenko UKR
4. Zsuusanna Kiss-Feher HUN
5. Lusi Tihman ISR
6. Tetiana Moskalenko UKR
7. Stefanie Kämmer GER
8. Anastasija Kotenko LAT
9. Nicole Walter GER
10. Diana Vezauskiene LIT

out of Top 10:
Vanessa Binard (BEL), Izabela Budner (GBR), Sandra Caputo (ITA), Melika Chenari (GER), Rebecca Climent (ESP), Tracy Coyle (NZL), Ebru Gulay (TUR), Rosi Ilic (GER), Olga Iuiukina (ITA), Nina Kraus (GER), Keren Lavi (ISR), Ji Book Lee (KOR), Monica Miguel Gasque (ESP), Katarzyna Przybyla (GBR), Yekaterina Valitova (UZB), Anna Lucia Wagner (SUI), Anita Wright (GBR), Nicole Jalo (ISR-DNF)


Bikini Shape
1. Kira von Oertzen GER
2. Natalie Jermilova GBR
3. Soraya Grumann GER
4. Fruzsina Siska HUN
5. Hollie Feeney GBR
6. Claudia Westermann NED
7. Laura Förster GER
8. Rachel Zarfaty ISR
9. Cindy Marina Chirino ITA
10. Shirley Meijer NED

out of Top 10:
Loellia Raffin (FRA), Alisson Learaci (BEL), Emine Hizlier (TRNC), Pauline Müller (FRA), Isabelle Machande (GER), Diana Doskalu (UKR), Josefine Ostros (GER), Valentina Guzzo (ITA), Paola Sarno (BEL), Kim Wagner (GER)


Men's Physique
1. Frank Martin Hesse GER
2. Michael Savelev ISR
3. Rowell Paulo Co PHL
4. Christian Perez ESP
5. Gennadii Dziuba UKR
6. Jeremy Pichly FRA
7. Johan Colson BEL
8. Giuseppe Sardella ITA
9. Lucian Ciotisian FRA
10. Alhassan Tobzia GER

out of Top 10:
Ettienne Nelson (NZL), Nik Joshi (GBR), Fabio Mainas (ITA), Juan Jesus Hernandez (ITA), Nathan Rock (GER), Kyle Lucas (GBR), Ali Juella (NOR), Frederic Birger (BEL), Rudy Kouadio (FRA), Dominik Grams (GER), Timur Shoburov (UZB), Carlos Vives (ESP)


Athletic II
1. Robin Palm GER
2. Shmuel Matan Gad ISR
3. Sven Kolodziej NED
4. Adolfo Heredia ESP
5. Raul Quel ESP
6. Max Rotenstein ISR
7. Vienie Rasu GBR
8. Francesco Spina ITA
9. Hajo Jäger GER
10. Renaldo Muradin NED

out of Top 10:
Murad Ozay (TUR), Vincenzo Calise (ITA), Simone Martis (ITA), Jae Sul Lee (KOR), Andrea Serpi (ITA), Machael Wehlte (GER), Alexandre Depiesse (BEL), Jacopo Sirangelo (ITA), Arnfinn Benterud (NOR)


Athletic I
1. Thomas van Coppenolle BEL
2. Lev Prager ISR
3. Adam Szymczyk POL
4. Nati Kriaf ISR
5. Serden Aksar TRNC
6. Christos Sklaris GRE
7. Vitalijus Smackis LIT
8. Ivan Hernandez ESP
9. Samir El-Fuqaha GER
10. Ronny Sachau GER

out of Top 10:
Robert Balog (HUN), Raimund Megyeri (GER), Andras Dravucz (HUN), Michael König (GER), Oleksandr Samoilenko (UKR), Zoltan Gasparics (HUN), Maximilian Schäfer (GER), Pawel Lech (GER), Davronbek Tuygunov (UZB)


Ms. Figure Over 40
1. Rose Stefan GER
2. Mariann Czotter HUN
3. Lena Frenkel ISR
4. Petra Klär GER
5. Franciska Harkai HUN
6. Purificacion Lopez ESP
7. Jill Colak TUR
8. Sahar Adlouni ESP
9. Laurence Hahn FRA
10. Janine Haywood NZL

out of Top 10:
Veronika Kormosova (GER), Geraldine Riviere (FRA), Manuela Sauter (GER), Nicola Gilbert (GBR), Rebekah Bailey (GBR), Michelle Lancaster (GBR), Nicole Freitag (GER), Ann De Meulenaere (BEL)


Ms. Figure
1. Cheryl Nakanishi PHL
2. Pinar Coban TUR
3. Kristine Möller GER
4. Christina Hübe GER
5. Birthe Mack GER
6. Chantal Keimer GER
7. Annelies van Loon BEL
8. Helga Olafsdottir NOR
9. Anneke Gerdemann GER


Body Over 50
1. Vytautas Sadauskas LIT
2. Paul Lans NED
3. Julian Grishajev USA
4. Ian Wells GBR
5. Detlef Klär GER
6. Oliver Köstler GER
7. Ulrich Pabst GER
8. Philipe Barthelet BEL
9. Udo Haase GER
10. Freddy van Puyenbroeck BEL

out of Top 10:
Serhii Synytsia (UKR), Frederic Lomaline (BEL), Raffaele Mazzeo (ITA), Fredi Damaschke (GER), Gillas Martin (FRA), Isidro Delgado (ESP), Nico Cantemir (ESP), Jose Luis Canadas (ESP)


Body Over 40
1. Andreas Bosse GER
2. Andre Dufrasnes BEL
3. Serdar Aktolga TUR
4. Ioannis Leodis GRE
5. José Botet ESP
6. Michael Prate GER
7. Marko Tooming EST
8. Francis Fankem Ngandjon FRA
9. Mathhias Müller GER
10. Johan Florus BEL

out of Top 10:
Ivan Piccolo (ITA), Marcel Hoekstra (NED), Mauro Bottini (ITA), Santo Floridia (ITA), Clifford Cruz (PHL)


Juniors
1. Tomasz Giza POL
2. Reuven Pasai ISR
3. András Fister HUN
4. Ben Zenou ISR
5. Sebastian Palaszewski POL
6. Ashley O'Connell GBR
7. Nizar Badran ISR
8. Peter Rakonczas HUN
9. Corvin Teichmann GER
10. Bahman Sarwari GER

out of Top 10:
Camara Mohamadou (FRA), Tamas Bogar (HUN), Kirill Konoshenkov (ISR), Ivan Silva )ESP), Guy Andy (BEL)


Ms. Physique
1. Monia Gioiosa ITA
2. Michel Steenhaut BEL
3. Violet Schwarz GBR
4. Marie Silmäri FIN
5. Cristina Trevisan ITA
6. Ramona Dirsch GER
7. Paola Boschero ITA
8. Toks Macaulay GBR
9. Marina Putziger GER
10. Almudena Gutierrez Redondo ESP

out of Top 10:
Lyn Sneddon (GBR), Marie Lavigne (FRA), Erminia de Iulio (ITA)


Men Body IV
1. Nikita Putilovs LAT
2. Yakup Cavusgil TRNC
3. Artem Negoda UKR
4. Gayrat Asatov UZB
5. Salvatore Castelli ITA
6. Aziz Yasanov UZB
7. Guy Doxiville FRA


Men Body III
1. Sahar Kazas ISR
2. Janis Drucka LAT
3. Kirill Turko ISR
4. Jayson Macaraeg PHL
5. Farkhod Maksudov UZB
6. Frank Ibba FRA
7. Karlos Lesniak NOR
8. Sven Stürmlinger GER
9. Vladyslav Sokolov UKR
10. Marek Sarama NOR

out of Top 10:
Matt Lacey (GBR), Thierry van Ongeval (BEL), Kyunghoon Ji (KOR), Torsten senger (GER), Gürkan Alkilic (TUR)


Men Body II
1. Ali Romdhani NED
2. Richard Kohari HUN
3. Konstantin Brykhanov RUS
4. Kevin Brucher GER
5. Serhii Babchuk UKR
6. Anthony Oosterlaag NED
7. Aron Winnelinckx BEL
8. Alexander Mejuto GER
9. Borja Martinez ESP
10. Sertac Coskun TUR

out of Top 10:
Abraham Zalo (FRA), Baxtiyor Ikramov (UZB), Jae Seon Park (KOR), Michele Bruno (ITA), Alvin Gold (NOR), Robert Lamm (GER), Christian Duarte (ESP)


Men Body I
1. Alexej Kauz GER
2. Fridjof McAdam ten Berge NED
3. Ioannis Magkos GRE
4. Yoel Israeli ISR
5. Ivan Vashchenko UKR
6. Jurijs Gucans LAT
7. Johannes Luckas GER
8. José Luiz Cobo ESP
9. Laurynas Burbas GBR
10. Danil Morozov NOR

out of Top 10:
Serkan Sacakli (GBR), Valeri Frizler (GER), Daniel Somogyi (HUN), Francois Lamanna (ITA), Nicolay Shakun (ISR), Attila Krizsan (HUN)

Gratulálok az összes magyar versenyzőnek!

Vida Zoltán

Megjelent: 115 alkalommal
Tovább a kategóriában: « NAC Universum, ahogy én láttam