Medek Tibi az alapozás kezdetén

Írta:
Értékelés:
(0 szavazat)
Medek Tibi rutinos, nagy tapasztalatokkal rendelkező testépítő, hosszú évek óta versenyez az élvonalban.
A tavaszi idény után hosszabb pihenőt tartott, csak most kezdi el az alapozást.
Tibi a masters kategóriában versenyez, az 50 év feletti kategóriában.
Minden olyan versenyen indul, ahol lesz 50 év feletti kategória, tehát a Bodysport Kupán, a Fit Parádén, nemzetközi szinten a W.A.B.B.A. és az N.A.C. szövetség versenyei jöhetnek szóba, a W.B.P.F. a távolság miatt sajnos kiesik.

Tibi remek formában van, 50 év felett is meglepően szálkás, még a holt idényben is.
A súlya jelenleg 90 kg, de ennél többnek tűnik, a jó kidolgozás miatt.

Tibi most kezdi az alapozást, nagyjából 97 kg-ra szeretne felmenni, és innét szeretne beszálkásítani 90 kg-ra.
Nála a tömegnövelés a fő kérdés, a kidolgozással nem szokott gond lenni.

Ha ebben sikerül előrébb lépni, Tibi egész biztos sikeres idényt zár.
Az ő magasságához kellene a 90 kg körüli versenysúly, ami nem könnyen, de szerintem elérhető.
Tibi nyert már Szuper Kupát, Bodysport Kupát, volt harmadik a W.A.B.B.A. E.B.-én, nyert Német Nemzetközi W.A.B.B.A válogatót, nem is egyszer, tehát sikeres, rutinos, motivált versenyzőről van szó.
Ezeket az eredményeket a Fitnesz 2000 színeiben, Pintér Feri segítségével érte el.
Reméljük, Tibi felkészülése jól sikerül, és legalább olyan eredményeket ér el, mint amit fentebb felsoroltam.
Tibi felkészülését végigkísérjük a bodysporton.