Felkészülés a Superbodyra: Kohári Richárd

Írta:
Értékelés:
(0 szavazat)
Hétfő éjjel megérkeztünk Teneriféről, az N.A.C. Bajnokok éjszakájáról, ami magyar szempontból, és a Vida Fitnesz szemszögéből is remekül sikerült, de sok idő nem maradt az ünneplésre, hiszen a hétvégén lesz a Superbody, ami egy nagyon lényeges verseny a számunkra.
Kohári Ricsi teljes erővel készül a versenyre, de hogy hol indul, az még kétséges.

A súlya jelenleg 88 kg, ami az openben már megfelelő, de az atleticben sok.
Atleticben maximum 85 kg lehet, ami szerintem elérhető, de nem fogjuk minden áron erőltetni.

Ha péntek estig Ricsi le tud menni 86 kilóra, akkor atleticben indul, ha nem akkor openben.
Szerintem az atletic a valószínűbb, hiszen még nem volt sem vízhajtás, sem folyadék megvonás, így szerintem vasárnapra meg lehet a súlya.

Ricsi nyert már ebben a kategóriában, a motivációt az abszolút atletic győzelem jelentheti, ami szerintem esetében reális elvárás lehet.
Ricsinek itt van esélye befogyni, az Universumra azonban nincs, ott 81 kg-ot kellene hoznia, ami szerintem már nem lenne ésszerű, még az Universum győzelemért sem.

Ricsi felkészülésének fontos állomása a Superbody, itt már legalább 90%-os formát tervezünk.
Ez után tervben van még egy olasz verseny, és az N.A.C. Universum.

Hosszú idény volt ez, és még messze a vége.
Az utolsó két verseny az, ahová a csúcsformát tervezzük, mind a két versenyen cél a döntőbe jutás.
Ricsi sokat dolgozott a sikerért, mindent megtett, így nyugodt lehet, ennél többet jelenleg nem tehetett volna.