(0 szavazat)
Folytatódott a W.B.P.F.  V.B. , és magyar csapat további szép sikereket ért el.
A helyszínről Lakatos Misi informált a további fejleményekről.
Lakatos Mihály:
Sikerrel zárta a második versenynapot is a magyar csapat Mumbaiban a WBPF világbajnokságon.
Palecian Judit egy nagyon erős mezőnyben az Athletic -165 cm kategóriában aranyérmet szerzett.

Nagy Bettina az Athletic +165 cm-ben bronzérmet hozhatott haza.

A 160 cm alatti modell kategóriában Füzi Krisztina bronzérmes lett.

A -165 cm-ben Lengyel Vivien első, Mészáros Rafaella második lett.

Regős Lili alig hajszállal maradt le az aranyérem megszerzéséről, model -170 cm-ben.

Simkó Gina nyert a modell 170 cm feletti kategóriában, jogosan.

Népes mezőnyben a férfi Athletic +180 cm kategóriában Krizsán Attila a negyedik helyen végzett.

A harmadik nap eseményei is hoztak magyar sikereket.
A harmadik napon a testépítő kategóriákban 2 magyar versenyző jutott el a döntőig.
Molnár Péter a -100 kg-ban első lett, és később az abszolút bajnoki címet is bezsebelte.

Petinek így már 3 szövetségnél ( W.B.P.F. , N.A.C. , W.A.B.B.A. ) van abszolút világbajnoki győzelme, hasonló bravúrra eddig csak Tóth Dani volt képes.
A +100 kg-os kategóriában Nagy Hunor képviselte hazánkat.

A székelyföldi testépítő remek formát hozott, ez most a 3. helyre volt elég, de szerintem lesz ő még első is, hamarosan.
Ezek voltak a friss hírek, ezzel a világbajnokság véget ért.
Gratulálok az egész magyar csapatnak, zökkenő mentes hazautazást kívánok!