Felkészülés az őszi idényre: Lucz Melinda

Írta:
Értékelés:
(0 szavazat)
Lucz Melinda Lakatos Misi felfedezettje, az ő keze alatt került kapcsolatba a fitness sporttal, és a versenyzéssel.
Tavaly Melinda jó idényt zárt, a hazai, és a kisebb nemzetközi versenyeken.
Idén magasabb szinten szeretné folytatni a versenyzést, tervben van több nemzetközi szövetség versenye.
Misi szerint Melinda nagyon következetes, az edzésben akaratos, és keményen diétázik.
Aki közelebbről ismeri Misi bácsit, az tudja, ha ő ezt mondja, akkor az nagyon komoly elismerés.

Melinda teljes erővel készül az őszi idényre, nagyon szeretne erősebb mezőnyben is bizonyítani.
Halljuk, Melinda mit tart fontosnak magáról.

Lucz Melinda:
A sport mindig is az életem része volt.
Tavaly ajándékba kaptam egy bérletet a Tropical Fitt stúdióba, ahová eleinte kedvtelésből jártam le edzeni, majd itt kaptam lehetőséget arra, hogy komolyabban kipróbáljam magam a Fitness-ben.

Gyerekkoromban majoretteztem 6 éven keresztül.
Majd kipróbáltam a sportlövészetet , és nagyon megszerettem.

2 évig voltam sportlövő.
Több versenyen is dobogós helyezést értem el a csúcs az országos bajnokságon elért aranyérem volt.
Ezt a sportot sajnos időhiány miatt abba kellett hagynom .

Edzeni tavaly júliusban kezdtem.
Misi edzi és készíti fel a Tropical versenyzőit, így kerültem hozzá én is tavaly augusztusban.
2014 októberében volt az első versenyem Nagyváradon, ahol 3. helyezést értem el.
Indultam a Kriko Kupán itt is 3. lettem, a Bodysport Tehetségkutatóján szintén 3. helyezést értem el.
Két 1. helyezéssel zártam a szezont Szerbiában, illetve a Lugoj-i versenyen Romániában.
Idén tavasszal nagyon sok versenyünk lesz.
Nagyon szeretnék indulni a Frey Classic-on, illetve Hollandiában megrendezett EB-n .