Felkészülés az őszi idényre: Dietrich Ádám

Írta:
Értékelés:
(0 szavazat)
Ádám nagyon fiatalon, 16 évesen került a Vida Fitness-be.
Szinte azonnal eldöntötte, versenyzési szándékai vannak, és a segítségemet kérte.
Az alapokra magam tanítottam, egy ideig együtt edzettem vele, hogy sikerüljön helyesen bevésni az alapokat.

Ádám két éve már megpróbálkozott a versenyzéssel, a Vida Fitness házi versenyén indult, ahol 2. lett.
A felsőteste már akkor is egész jó volt, a lábai viszont nagyon el voltak maradva, ezért második lett.

Ez után 2 évet kihagyott, érettségizett, majd miután ezzel végzett, úgy döntött, ismét megpróbálja a versenyzést, de már magasabb szinten.
Ádám 20 éves, jók az adottságai, szerintem helyesen döntött, mikor elhatározta, hogy felkészül.

Egyenlőre 3 verseny van tervben, október 3. Nagyvárad, Bodysport Tehetség Kutató Kupa október 10, és a Superbody, október 24.-én, valamennyi versenyen a tinédzser, illetve junior kategóriában indul.
Ádám kimondottan jó formában van az időszakhoz képest, felül már szinte kész, és a lábai is elég szárazak már.

Az felépítése esztétikus, jól pózol, a váll-derék arányai kiválóak.
A gondot a comb izom tömeg jelenti, ami bár rengeteget fejlődött, még mindig le van maradva a felsőtestéhez képest.

Ezt valamelyest enyhíti a nagyon kicsi csípő, így a probléma nem annyira szembetűnő.
A nagy kérdés az, sikerül e úgy beszáradni, hogy közben méreteiben ne fogyjon el alul, mert ha nem, akkor az sajnos helyezéseket jelenthet.
Akaratból Ádám eddig jól vizsgázott, de a neheze még hátra van.
Rajta kívül még 3, tehetséges versenyző készül a tinédzser kategóriában a Vida Fitness-ben, az lesz a befutó, aki a legtöbbet hajlandó tenni a sikerért, aki a legkövetkezetesebb marad.