Írta:
Értékelés:
(0 szavazat)
Előző cikkemben egy újonc, és egy junior testépítőt mutattam be, név szerint Simon Gábort, és Rácz Balázst.
Most két rutinosabb versenyzőn a sor, Kohári Ricsi a Superbody atletic kategóriájának győztese, az N.A.C. Universum atletic kategóriájának 6. helyezettje volt tavaly ősszel, Andrasek Krisztián pedig a Bodysport Kupán, és a Superbodyn is második volt az újonc kategóriában.
Ricsi nagyon esztétikus, ezen a héten kezdte a felkészülést, a súlya 86 kg körül van.

Esetében nagyon kell vigyázni, ne menjen a testsúlya 90 kg felé, hiszen a magasságához maximum 81 kg lehet az Universumon, és Ő a vastagítás alatt sem szokott elfedődni.
Remek arányai vannak, kicsit talán a lábaira kéne pakolni, hogy teljesen arányos legyen a felsőtestéhez.

Mindenképpen dobogós helyezést várok tőle az Universumon, hiszen nagyon valószínű, idén utoljára indul atleticben, és úgy érzem, teli 81 kg-al jók lennének az esélyei a dobogós helyezésre.

Andrasek Krisztián hatalmas lett a tavalyi méreteihez képest, a testsúlya 118 kg.
Krisztián a Bodysport Kupán magas kategóriában indul, a Superbodyn pedig open kategóriában versenyez, a tervei szerint.

A nemzetközi szereplés a mutatott forma függvénye.
Krisztián is jó felépítésű versenyző, fő hiányossága a combhajlító izom, amit nagy igyekezettel igyekszik felhozni.

Erőssége a váll, és a mell izom, és a combfeszítői is fejlettek.
Krisztián nem olyan szerencsés mint Ricsi, neki meg kell szenvednie a formába hozással, de már tavaly bebizonyította, képes végig csinálni egy diétát, és tud jó formát hozni, mire kell.

Ma közösen edzettünk, csatlakozott hozzánk Rácz Balázs is, a mell edzésről videó is készült, amit hamarosan feltöltünk a Vida Fitnesz youtube oldalára.

Természetesen az edzés utáni közös pózolás sem maradt el, amihez Rácz Balázs is csatlakozott.
Mindkét versenyző felkészülését végig kísérjük a bodysporton.