Felkészülés az őszi idényre: Kozák László

Írta:
Értékelés:
(0 szavazat)
Laci fizikuma tavaly ősszel egészen döbbenetesen átalakult.
Laci sikeres erőemelő volt, a testsúlya 130 kg körül mozgott, innen kezdte el a felkészülést, és fogyott 93 kg-ra, ennyi volt a tavalyi versenysúlya.
Laci önmagához képest remek formát hozott, de sajnos nagyon erős mezőnyt fogott ki, és nem tudott dobogóra kerülni.

Nagyon sok volt rajta a felesleg, nagyon hosszú volt a diétája, nagyon radikális volt a vége, így sajnos izmot is vesztett, és a felkészülés végére nagyon kimerült.
Akaratból viszont jelesre vizsgázott, képes volt jó formát hozni, egy nem igazán ígéretes alapról.

Most Laci sokkal jobb alapokról kezdi a felkészülést, a testsúlya 110 kg körül van, az időszaknak megfelelő formában.
Így szerencsére nem lesz szüksége maratoni hosszúságú diétára, sem nagyon radikális változtatásokra az étrendjében, így abban reménykedem, Laci versenysúlya legalább 4-5 kg-mal nagyobb lesz, a tavalyinál jobb formával.

Lacinál nincs kétségem, biztosan kibírja a diétát, hisz amit tavaly véghez vitt, az egy kisebb csodának mondható.
Laci ősszel első sorban a tehetség kutató versenyekre koncentrál, illetőleg tervben van néhány kisebb, felhozó verseny is.

Két fő versenye a Bodysport Tehetség Kutató Kupa, és a Superbody lesz, amennyiben minden sikeresen alakul.
A verseny felkészülést augusztus elején kezdi, innentől indul a diétája, persze nem radikálisan, hanem lépcsőzetesen felépítve.

Laci akarat erejét figyelembe véve, biztosan jó formát fog hozni, hogy mire lesz elég, az már az ellenfelektől, és a bíróktól függ.