Bodysport Kupa díjazása

Írta:  vida zoltán
Értékelés:
(0 szavazat)

Ígéretünkhöz híven közöljük a Bodysport Kupa Tehetség Kutató, és a délutáni Nemzetközi Nyílt Szabadidős verseny díjazását.

A mai helyzetben nem könnyű szponzorokat találni, aki pedig szponzorál, azt bizony meg kell becsülni.

Két külön verseny lesz, délelőtt a tehetségkutató, délután a kvalifikációs verseny, mindkettő szabadidős, szövetségektől független, tehát mindenki számára elérhető.

Tehetség Kutató Kupa díjazása:

Minden induló kap oklevelet, emlékérmet.

Minden kategóriában, az első három helyezett serleget, helyezési érmet.

A fitness modell, és a sportmodell kategória győztesei 20 000 Ft értékű táplálék kiegészítő csomagot.

Az atletic, a tinédzser, a junior, és a felnőtt testépítő kategória győztesei 30 000 Ft értékű táplálék kiegészítő csomagot.

A Tehetség Kutató Kupa tinédzser, junior, és felnőtt testépítő bajnokai megmérkőznek az abszolút bajnoki címért, az abszolút bajnokot a Superior cég egy éven keresztül havi 20 000 Ft értékű termékkel szponzorálja.

Kvalifikációs verseny díjazása:

Men's Physique -175, + 175 cm

1.        helyezettek 30 000 Ft értékű táplálék kiegészítő csomagot

Fitness modell -165, +165 cm, Sportmodell -165, +165

1.     helyezettek 30 000 Ft értékű táplálék kiegészítő csomagot

A fitness modell kategória győztesét az Everlast cég egy éven keresztül havi 15 000 Ft értékben termékeivel szponzorálja.

A sportmodell kategória győztesét az osztrák Alpenhof hotel 2 éjszakára vendégül látja, félpanziós ellátással.

1.     helyezett 40 000 Ft értékű táplálék kiegészítő csomag

A SportDiéta Team Prémium tojásfehérje termékeket forgalmazó cég a Bodysport Kupa kvalifikációs verseny Junior testépítő kategória győztesét egy éven keresztül támogatja termékeivel, havi 15 000 Ft értékben.

Felnőtt testépítés -172 cm, -179cm, +179 cm

1. helyezett 50 000 Ft értékű táplálék kiegészítő csomag

2. helyezett 30 000 Ft értékű táplálék kiegészítő csomag

3. helyezett 20 000 Ft értékű táplálék kiegészítő csomag

Minden versenyzőnek sikeres felkészülést kívánok!

Az egyik testépítő kategória győztesét a Pro Nutrition cég egy éven keresztül támogatja termékeivel, havi 30 000 Ft értékben!

A verseny szponzorai a következők: Superior, Power Track, Pro Nutrition, Mio Protein, SportDiéta Team, Alpenhof Hotel, Vida Fitness, www.bodysport.hu.

Köszönjük a szponzorok bizalmát, remélem sikerül rászolgálnunk!