Bodysport Kupa díjazása

Írta:  vida zoltán
Értékelés:
(0 szavazat)

Ígéretünkhöz híven közöljük a Bodysport Kupa Tehetség Kutató, és a délutáni Nemzetközi NAC, WABBA, Kvalifikációs verseny díjazását.
A mai helyzetben nem könnyű szponzorokat találni, aki pedig szponzorál, azt bizony meg kell becsülni.
Két külön verseny lesz, délelőtt a tehetségkutató, délután a kvalifikációs verseny, mindkettő szabadidős, szövetségektől független, tehát mindenki számára elérhető.

A fitness modell anyuka kategóriák a tehetség kutató, és a kvalifikációs verseny közt kerülnek megrendezésre, ennek díjazását lásd Palatinus Tünde facebook oldalán!
Tehetség Kutató Kupa díjazása:
Minden induló kap oklevelet, az első hat emlékérmet.
Minden kategóriában, az első három helyezett serleget, helyezési érmet.
A junior, az atletic, és a felnőtt testépítő kategória győztese 30 000 Ft értékű táplálék kiegészítő csomagot.
A bikini modell, sportmodell, tinédzser testépítő, és a mens physic kategória győztesei 20 000 Ft értékű táplálék kiegészítő csomagot.
A 2 bikini modell kategória győztese, Godwil Pharma ajándék csomagot kap.
A Tehetség Kutató Kupa tinédzser, junior, és felnőtt testépítő bajnokai megmérkőznek az abszolút bajnoki címért, az abszolút bajnok egyedi serleget kap, illetve a Comet dress cég 10 000 Ft értékű vásárlási utalványát.
Kvalifikációs verseny díjazása:

A Comet dress cég minden kategória győztesének 10 000 Ft értékű vásárlási utalványt ad!
Men's Physique -175, + 175 cm, Masters testépítés +40, +50, Bikini modell -165 cm, +165 cm, Sportmodell -165 cm, + 165 cm kategóriákban
1. helyezettek 30 000 Ft értékű táplálék kiegészítő csomagot
A mens physique, a bikini modell, a sport modell kategória győztesei megmérkőznek az abszolútban is, az abszolút bajnokok egyedi serleget kapnak!
A 2 bikini modell kategória győztese, Godwil Pharma ajándék csomagot, a két sportmodell kategória győztese 2 napos szállodai utalványt kap, a Szegedi Korona Hotelbe.
Junior, atletic -175 cm, +175 cm, fitness figure -40 év, +40 év, testépítés -172, -179, +179 cm kategóriákban
1. helyezettek 40 000 Ft értékű táplálék kiegészítő csomagot
2. helyezett 20 000 Ft értékű táplálék kiegészítő csomagot
3. helyezett 10 000 Ft értékű táplálék kiegészítő csomagot
A testépítő, az atletic, a fitness figure kategória győztesei megmérkőznek az abszolútban is, az abszolút bajnokok egyedi serleget kapnak!
Minden versenyzőnek sikeres felkészülést kívánok!
A verseny szponzorai a következők: Superior, Power Track, Pro Nutrition, MyoProtein, Everlast, Lt Tech kondigépek, Pro Tan Hungary,Vida Fitness, www.bodysport.hu.
Köszönjük a szponzorok bizalmát, remélem sikerül rászolgálnunk!