2018. május 08., kedd 07:25

Bodysport Kupa 2018.05.06. végeredmények

Írta:  vida zoltán
Értékelés:
(0 szavazat)

A rengeteg munka nem volt hiába való, népes, és színvonalas mezőny gyűlt össze, némely kategóriában a bírákat komoly kihívás elé állították.

Részletes értékelés hamarosan.
Bodysport Kupa 2018.05.06. végeredmények


Bodysport Tehetség Kutató kupa, végeredmények


Tinédzser (21 alatt)
Hely. # Név Egyesület
4 85 Zongor Zalán egyéni
2 204 Cziráki Norbert egyéni
1 211 Vékony Norbert Vida Fitness
3 329 Deme János egyéni
Junior (24 alatt)
Hely. # Név Egyesület
1 242 Nagy Richárd Vida Fitness
2 71 Kenéz Árpád Patrik Vida Fitness
3 328 Berkes Balázs egyéni
4 232 Mihály Attila Pál Laci Team
Felnőtt testépítés (24 felett)
Hely. # Név Egyesület
1 88 Balogh Norbert egyéni
2 336 Sári Attila egyéni
3 83 Máté Csaba Kokovai Team
4 350 Kreizinger Dávid Kökény Team
5 91 Juhász András egyéni
6 62 Pavel Horvath Mester Árpi Team
7 65 Michael Turok Mester Árpi Team
Athletic -
Hely. # Név Egyesület
1 309 Forcek Attila BB Toldi
2 317 Weiland Krisztián Diamond Team
Fitness modell -165cm
Hely. # Név Egyesület
1 218 Hajdú Cintia Bárdos Team
2 60 Elblinger Ilka Szakács Team
3 333 Kőfalvi Ágnes Palatinus Team
4 96 Szabó Enikő Miskolc Bodybuilding Team
5 247 Agócs Beatrix Salamon Dia Team
6 201 Sándor Dorina Salamon Dia Team
7 57 Ilucán Nikolett Diamon Team
8 66 Milosné Csornai Klaudia Diamond Team
9 301 Szuromi-Borköles Zsóka egyéni
10 324 Mihályi Edit egyéni
11 73 Várnay Zoé Superior Gym Szentendre
11 213 Balázs Anett Salamon Dia Team
11 35 Juczai Anikó egyéni
11 49 Gáspár Gabriella Nikolett egyéni
11 87 Simona Grachova Mester Árpi Team
11 206 Csábi Tamásné egyéni
11 239 Pék Júlia Vida Fitness
11 248 Ludányi Viviána Salamon Dia Team
11 306 Magyar Molli Team Szabó
11 307 Porkoláb Dóra Júlia egyéni
11 318 Barna Beatrix egyéni
11 320 Csath Enikő egyéni
11 321 Jenei Annamária egyéni
Fitness modell +165cm
Hely. # Név Egyesület
1 97 Kadlecsik Sára Salamon Dia Team
2 216 Molnár Nini Eszti Team
3 217 Keller Tímea Vida Fitness
4 221 Abdikoglu Aslian Aida Salamon Dia Team
5 231 Füredi Regina Salamon Dia Team
6 93 Bagdány Rita egyéni
7 207 Vangsonti Babet Győri Cutler
8 243 Sztraka Henrietta egyéni
9 46 Gosztonyi Tina Salamon Dia Team
10 67 Sütöri Diána Diamond Team
11 51 Végvári Krisztina egyéni
11 50 Téringer Patrícia Top Forma SE
11 75 Tatjiana Koszthova Mester Árpi Team
11 80 Eszter Komacskova Mester Árpi Team
11 82 Horváthová Lea Mester Árpi Team
11 84 Dávid Petra Diamond Team
11 86 Nina Shikova Mester Árpi Team
11 223 Sztrunga Ildikó OFT. SE
11 233 Miskolci Nikolett Salamon Dia Team
11 241 Szent-Andrássy Réka egyéni
11 246 Papp Andrea Katarina Team
11 304 Kósz Barbara egyéni
11 330 Sándorné Tokai Anita Palatinus Team
11 331 Horváth Virág egyéni
11 338 Kovács Zsuzsanna egyéni
11 339 Kohanec Enikő BB Toldi
11 340 Sárosi Vivien Szilágyi Ildikó Team
11 342 Huszka Szandra BB Toldi
11 344 Orosz Viktória Corpus SE
Sport modell -165cm
Hely. # Név Egyesület
1 236 Csapó Dorina Győri Cutler
2 89 Csáki Valéria Kökény Team
3 337 Serdültné Sebestyén Krisztina egyéni
4 312 Nagy Andrea Szilágyi Ildikó Team
5 228 Mészárosné Papp Ildikó Norbi Team
6 43 Vinczencz Szilvia egyéni
7 81 Szigeti Ágnes egyéni
Sport modell hölgyek +165cm
Hely. # Név Egyesület
1 349 Tóthné Berta Mónika Kökény Team
2 58 Kovács Katalin Dóra Kökény Team
3 244 Tirpák Nikolett Kökény Team
4 315 Kakuk Tünde egyéni
5 323 Kissné Rajna Ildikó Herdás Team
Men's Physique
Hely. # Név Egyesület
1 335 Győri Tamás egyéni
2 44 Hegedűs Donát egyéni
3 55 Tóth Zs. János egyéni
4 325 Dr. Szuromi Péter egyéni
5 38 Márton Dávid egyéni
6 69 Kövér Balázs egyéni
7 100 Rácz Péter Patrick egyéni
8 79 Józsa Kristóf egyéni
9 56 Poór Krisztián egyéni
10 316 Vén Csaba Kalocsai Sport Egyesület
11 64 Timotej Urica Mester Árpi Team
11 334 Kolozsvári Richárd egyéni
ABSZULÚT-Felnőtt, Junior, Tinédzser
Hely. # Név Egyesület
2 88 Balogh Norbert egyéni
3 211 Vékony Norbert Vida Fitness
1 242 Nagy Richárd Vida Fitness

Wellness Anyukák
Hely. # Név Egyesület
2 302 Bondor-Virág Nikolett Palatinus Team
4 305 Balogh Krisztina egyéni
3 319 Zagyva-Szabó Judit Cutler Győr
1 322 Juhász Nikolett Éden Fitness

Fitness Modell Anyukák -35
Hely. # Név Egyesület
1 333 Kőfalvi Ágnes Palatinus Team
2 323 Kissné Rajna Ildikó Herdás Team
3 324 Mihályi Edit egyéni
4 66 Milosné Csornai Klaudia Diamond Team
5 68 Viszolajszkíné Papp Csilla Grubers Gym
6 76 Csóti Petra egyéni
7 49 Gáspár Gabriella Nikolett egyéni
8 310 Teréki-Papp Ágnes egyéni
9 307 Porkoláb Dóra Júlia egyéni
10 340 Sárosi Vivien Szilágyi Ildikó Team
Fitness Modell Anyukák -40
Hely. # Név Egyesület
1 331 Horváth Virág egyéni
2 57 Ilucán Nikolett Diamond Team
3 301 Szuromi-Borköles Zsóka egyéni
4 303 Bócsi-Nagy Petra egyéni
5 321 Jenei Annamária egyéni
Fitness Modell Anyukák +40
Hely. # Név Egyesület
1 51 Végvári Krisztina egyéni
2 330 Sándorné Tokai Anita Palatinus Team
3 343 Kossáné Berta Szilvia egyéni
4 43 Vinczencz Szilvia egyéni
5 222 Erdős Ildikó Vida Fitness
6 308 Szüléné Vincze Beáta Berek Gym
7 81 Szigeti Ágnes egyéni
8 228 Mészárosné Papp Ildikó Norbi Team
9 344 Orosz Viktória Corpus SE
10 215 Gál Mariann Vida Fitness
11 314 Nagy Szilvia egyéni
11 332 Takács Enikő egyéni
11 77 Molnár Csilla egyéni
11 78 Bartáné Balázs Anikó egyéni
11 341 Karácsony Mónika Fitness Five
Pro Fitness Modell Anyukák
Hely. # Név Egyesület
1 37 Kiss Szilvia egyéni
2 210 Boda Mónika Vida Fitness
3 236 Csapó Dorina Győri Cutler
4 342 Huszka Szandra BB Toldi
5 318 Barna Beatrix egyéni
6 337 Serdültné Sebestyén Krisztina egyéni
7 312 Nagy Andrea Szilágyi Ildikó Team
8 206 Csábi Tamásné egyéni
9 212 Kovács Csilla Vida Fitness
10 70 Herczog Erzsébet egyéni

NAC, WABBA VB Kvalifikáció, nyílt szabadidős verseny
Junior
Hely. # Név Egyesület
1 242 Nagy Richárd Vida Fitness
2 219 Dietrich Ádám Vida Fitness
3 98 Menczel Gyula egyéni
4 328 Berkes Balázs egyéni
5 71 Kenéz Árpád Patrik Vida Fitness
Fitness Figure -40
Hely. # Név Egyesület
3 92 Debreczeni Anikó Kokovai Team
1 214 Gyenis Judit Vida Fitness
2 225 Rashidne Tmim Győri Cutler
Fitness Figure +40
Hely. # Név Egyesület
1 234 Sebestyén Ágnes Vida Fitness
2 205 Horváth Franciska Vida Fitness
3 70 Herczog Erzsébet egyéni
Masters 40+
Hely. # Név Egyesület
1 61 Pucek Michal Mester Árpi Team
2 99 Kovács József Cutler Veszrpém
3 224 Suhajda Zalán Vida Fitness
4 45 Sinkó Zoltán Kokovai Team
5 65 Michael Turok Mester Árpi Team
6 53 Czakó Ferenc egyéni
Masters +50
Hely. # Név Egyesület
1 311 Liszka Péter BB Toldi
2 235 Román Tibor egyéni
3 220 Somogyi Ottó Vida Fitness
4 238 Váradi József Vida Fitness
Athletic -175cm
Hely. # Név Egyesület
3 90 Kókai Zoltán Arnold Team
1 203 Szűr Zoltán Vida Fitness
2 242 Nagy Richárd Vida Fitness
Athletic +175cm
Hely. # Név Egyesület
1 54 Kiss Kornél egyéni
2 226 Sipos Gábor Vida Fitness
3 63 Nyutali Nortbert Kriko Team
4 309 Forcek Attila BB Toldi
5 328 Berkes Balázs egyéni
Men's physique -175cm
Hely. # Név Egyesület
1 348 Boda Balázs Scitec Gold
2 345 Gaál László egyéni
3 316 Vén Csaba Kalocsai Sport Egyesület
4 64 Timotej Urica Mester Árpi Team
Men's physique +175cm
Hely. # Név Egyesület
1 346 Bóna Benjamin egyéni
2 347 Toldi Attila egyéni
3 44 Hegedűs Donát egyéni
4 38 Márton Dávid egyéni
5 56 Poór Krisztián egyéni
Men's Physique Abszolút
Hely # Név Egyesület
1 348 Boda Balázs Scitec Gold
2 346 Bóna Benjamin egyéni
Atletic Abszolút
Hely. # Név Egyesület
1 203 Szűr Zoltán Vida Fitness
2 54 Kiss Kornél egyéni
Fitness Figure abszolút
Hely # Név Egyesület
2 214 Gyenis Judit Vida Fitness
1 234 Sebestyén Ágnes Vida Fitness
Férfi testépítés -172cm
Hely. # Név Egyesület
1 227 Szanyi-Nagy Csaba Mad Max Team
2 242 Nagy Richárd Vida Fitness
3 61 Pucek Michal Mester Árpi Team
4 326 Szlobodán Jankovic BB Toldi
Férfi testépítés -179cm
Hely. # Név Egyesület
1 219 Dietrich Ádám Vida Fitness
2 74 Füzesy Szabolcs Kokovai Team
3 88 Balogh Norbert egyéni
4 83 Máté Csaba egyéni
5 62 Pavel Horvath Mester Árpi Team
Férfi testépítés +179cm
Hely. # Név Egyesület
1 54 Kiss Kornél egyéni
2 336 Sári Attila egyéni
3 230 Horváth Norbert Vida Fitness
4 226 Sipos Gábor Vida Fitness
5 91 Juhász Adrás egyéni
Fitness modell -165cm
hely # Név Egyesület
1 237 Fehér Nikolett Kökény team
2 60 Elblinger Ilka Szakács Team
3 48 Szepesi Szabina Miskolc Bodybuilding Team
4 218 Hajdú Cintia Bárdos Team
5 96 Szabó Enikő Miskolc Bodybuilding Team
6 72 Germán Andrea Szakács Team
7 247 Agócs Beatrix Salamon Dia Team
8 52 Harasztia Lívia Szakács Team
9 213 Balázs Anett Salamon Dia Team
10 248 Ludányi Viviána Salamon Dia Team
11 239 Pék Júlia Vida Fitness
11 87 Simona Grachova Mester Árpi Team
Fitness modell (+165cm)
Hely Rajtszám Név Egyesület
1 36 Jáger Zsuzsanna Salamon Dia Team
2 97 Kadlecsik Sára Salamon Dia Team
3 216 Molnár Nini Eszti Team
4 39 Benis Vivien Salamon Dia Team
5 209 Diószeghy Dóra Vida Fitness
6 231 Füredi Regina Salamon Dia Team
7 217 Keller Tímea Vida Fitness
8 59 Korpás Anna Miskolc Bodybulding Team
9 207 Vangsonti Babet Győri Cutler
10 93 Bagdány Rita egyéni
11 75 Tatjiana Koszthova Mester Árpi Team
11 80 Eszter Komacskova Mester Árpi Team
11 82 Horváthová Lea Mester Árpi Team
11 84 Dávid Petra Diamond Team
11 86 Nina Shikova Mester Árpi Team
11 95 Bodnár Noémi Miskolc Bodybulding Team
11 241 Szent-Andrássy Réka egyéni
11 246 Papp Andrea Katarina Team
Sport modell -165cm
Hely. # Név Egyesület
1 37 Kiss Szilvia egyéni
2 313 Bányai Emőke Palatinus Team
3 236 Csapó Dorina Győri Cutler
4 81 Szigeti Ágnes egyéni
Sport modell +165
Hely. # Név
1 245 Kiss Zsuzsa
2 94 Halász Zsóka
3 47 Sebestyén Érics Nóra
4 58 Kovács Katalin Dóra
5 349 Tóthné Berta Mónika
6 208 Kővári Zita
7 327 Pál Andrea
Sport Modell Abszolút
Hely. # Név Egyesület
2 37 Kiss Szilvia egyéni
1 245 Kiss Zsuzsa Vida Fitness
Fitness Modell Abszolút
Hely. # Név Egyesület I. forduló
1 36 Jáger Zsuzsanna Salamon Dia Team
2 237 Fehér Nikolett Kökény team
Testépítés, abszolút
1. 54 Kiss Kornél egyéni
Gratulálok az összes versenyzőnek!
A szponzoroknak köszönjük a bizalmat, köszönjük a bírók, és a segítő stáb áldozatos munkáját!
Ősszel remélem újra találkozunk!
Vida Zoltán

Megjelent: 1981 alkalommal Utoljára frissítve: 2018. május 08., kedd 08:08