Kohári Ricsi a Power Track új, szponzorált versenyzője!

Értékelés:
(0 szavazat)
Kohári Ricsivel három éve dolgozunk együtt.
Három évvel ezelőtt Ricsi mindössze 67 kg volt, nem volt izmos, de rögtön feltűnt, mennyire ígéretes a felépítése ehhez a sporthoz.
Első versenye 3 éve a saját háziversenyünk volt, amit megnyert, majd 2 éve 7. lett az N.A.C. Világbajnokságon, a junior kategóriában.
Tavaly a Bodysport Kupát sérülés miatt feladta, rá két hétre azonban megnyerte a Superbodyt, az atletic kategóriában.
Ez után az N.A.C. Universumon 6. lett, szintén atletic kategóriában, erős nemzetközi mezőnyben.

Ricsi idén szeretne dobogón végezni az Universumon, ide időzíti a csúcsformát.
Eddigi eredményeit önerőből érte el, illetőleg az én támogatásommal.

Most végre van szponzora, egyenlőre az N.A.C. Universumig, de gondolom ha jól szerepel, jövőre is folytatják a szponzorálását.
Ricsi 179 cm, jelenleg 87 kg, az Universumon maximum 81 kg lehet, ez az atletic kategória határa.

Első versenye a Bodysport Kupa lesz, a Fit Parádé még képlékeny, a Superbody bizonyos, természetesen mindenhol nyerni szeretne.
Ricsi ösztönösen jól pózol, az anyagcseréje nagyon gyors, komolyabban csak a Bodysport Kupa előtt 3 héttel kezd el diétázni.
Itt van némi súlykedvezmény, maximum 85 kg lehet, szerintem a magyar versenyeken 83-84 kg köröl lesz.
A pózoláshoz csatlakozott Simon Gabi is, aki jelenleg 101 kg, és szintén az N.A.C. Universumra készül, junior kategóriában.

Szerintem mindketten remek formában vannak, ha bírják idegileg és erővel, szerintem mindketten sikeresen szerepelhetnek nemzetközi szinten is.

Köszönet a Power Track cégnek a segítségért, remélem Ricsi bebizonyítja, nem hiába kapta a támogatást, és sikeresen szerepel az őszi versenyeken.
Ricsi felkészülését figyelemmel kísérjük a bodysporton.